Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
adam36
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 10 lut 2013 09:05

Pierwsza pomoc w Londynie

Postautor: adam36 » 12 mar 2013 22:35

Hej.jestem w Londynie okolo dwoch lat,sam jechalem tu w ciemno bez jakiegokolwiek znajomego i troche brakowalo tej osoby,od ktorej mozna byloby sie na miejscu wszystkiego jeszcze raz dowiedziec lub liczyc na pomoc w ogarnieciu wszystkich podstawowych spraw...Moge pomoc na poczatku kupic bilet,wytlumaczyc wszystko,pomoc wynajac pokoj,ewentualnie miejsce w jakims tanim hostelu,jesli akurat zbyt pozno przyjedziesz,udzielic cennych wskazowek i ewentualnie poradzic,jak szukac pracy...mam duzo wolnego czasu,tzn.bede chodzil do szkoly od przyszlego tygodnia,ale to przeciez nie przeszkodzi raczej,bo szkola jest 1pm-6pm...Pisze,poniewaz z checia bym zarobil pare funtow,chociaz z 5 funtow na godzine mojego czasu wlozonego w pomoc Ci.Mam problem z kregoslupem i za bardzo nie moge teraz pracowac,stad wolny czas...Pomoge zalatwic NIN i polece Ci rowniez bank z polska obsluga,gdzie otworza Ci darmowe konto i karte,ktora mozna placic w necie.Moglbym nawet przenocowac jedna czy dwie noce u mnie w pokoju,ale wolalbym tego uniknac i wchodzi to tylko w gre,jesli naprawde dana osoba bedzie w stanie sama wynajac sobie pokoj,a tylko bedzie zbyt pozno albo np.trzesienie ziemi akurat albo wojna wybuchnie ;-)Jesli interesuje Cie to,odezwij sie na adam.london36@wp.pl. lub numer angielski 07572378372.Na pewno sie dogadamy,jesli bedziesz normalna osoba,ktora przyjedzie tu do pracy.Pozdrawiam i zycze powodzenia w Londynie! Adam
P.S.Na ewentualne glupie komentarze i szyderstwa niestety odpowiadac nie zamierzam.Pozdrawiam.
:D :D :D

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 13 mar 2013 10:16

Super pomysl.... Czas poswiecony na pomoc w zalatwianiu spraw powinien byc odpowiednio rekompensowany.

Za pomoc darmowa tylko bluzgi leca. Zaplaca to moze docenia.

Powodzenia.

adam36
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 10 lut 2013 09:05

re

Postautor: adam36 » 25 lip 2013 23:42

Aktualnie dysponuje na jakies kilka miesiecy autem,wiec moge rowniez odebrac kogos z lotniska,jesli zajdzie taka potrzeba.Oczywiscie nie za darmo.Prosze czytac uwaznie calego posta,a nie tylko tytul.Pozdrawiam.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron