Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
renia2102
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2013 18:55

PILNE OPINIE Symbiotic Security

Postautor: renia2102 » 08 kwie 2013 19:00

praca w Symbiotic Security proszę o opinie bardzo mi zależy ponieważ zastanawiam się nad podjęciem kursu który wcale nie jest tani z góry dziękuje za jakie kolwiek opinie na temat pracy i firmy. pozdrawiam

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 08 kwie 2013 19:05


renia2102
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2013 18:55

Postautor: renia2102 » 09 kwie 2013 09:31

tak tyle że zależy mi na jakichś konkretach a w tamtym temacie tego nie znalazłam pozdrawiam

olejniczakl
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2013 12:42

Postautor: olejniczakl » 11 sie 2013 12:45

Kurs bardzo drogi na pewno jak sie poszuka to znajdzie się tańszy. co do oferowanej pracy to bardzo smutny chwyt marketingowy. Przykry bo zeruje na nadziej osób zapisujących sie na kurs. Nie można tak robic symbiotic!!!. Ostrzegam wszyskich zastanówcie sie.

Ignacytra
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2013 10:03

Postautor: Ignacytra » 30 paź 2013 10:31

kurs zrobiłem w symbiotic i wcale nie był drogi jak porównywałem do innych firm , nie wiem jak jest gdzieś indziej na kursie ale jak dla mnie było fajnie.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 30 paź 2013 18:16

co do pracy..

to jesli jest ktos kto ma licencje SIA Door Supervisor i do tego uprawnienia First Aid / moga byc te najprostsze FAAW / posluguje sie jezykiem angielskim / powtarzam posluguje sie a nie duka w pidzi-inglisz/ i w przypadku mezczyzn wzrost min 6ft / kobiety nie obowiazuje limit wzrostu/ to moge pomoc / pomoc znaczy nie chce nic w zamian/ w zatrudnieniu, na poczatek 20 godzin tygdniowo / nocki piatek 6h sobota 8h i niedziela 5h / 9 f na godz netto / na reke /

nie sa to kokosy ale jako praca dodatkowa zawsze cos wpada do kieszeni , no i nabieracie doswiadczenia ktore przyda sie potem w CV

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 30 paź 2013 18:28

sorki tam pomylilem sie w poscie powinno byc niedziela 6 godz.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2013 18:46 przez marekleyton, łącznie zmieniany 1 raz.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 30 paź 2013 18:28

marekleyton pisze:
Ignacytra pisze:kurs zrobiłem w symbiotic i wcale nie był drogi jak porównywałem do innych firm , nie wiem jak jest gdzieś indziej na kursie ale jak dla mnie było fajnie.


buahahha

skoro cena 150% wyzsza od obowiazujacej na rynku to wcale nie drogo ok...
no ale skoro w symbiotic zdaja egzaminy ci ktorzy nawet nie znaja angielskiego....echhh
fajnie? dobre sobie i co po tym fajnie, gdzie chcesz dostac prace z certyfikatem symbiotica ? w pakistanskiej firmie za 6,50 brutto ?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 paź 2013 20:20

marekleyton pisze:co do pracy..

to jesli jest ktos kto ma licencje SIA Door Supervisor i do tego uprawnienia First Aid / moga byc te najprostsze FAAW / posluguje sie jezykiem angielskim / powtarzam posluguje sie a nie duka w pidzi-inglisz/ i w przypadku mezczyzn wzrost min 6ft / kobiety nie obowiazuje limit wzrostu/ to moge pomoc / pomoc znaczy nie chce nic w zamian/ w zatrudnieniu, na poczatek 20 godzin tygdniowo / nocki piatek 6h sobota 8h i niedziela 5h / 9 f na godz netto / na reke /

nie sa to kokosy ale jako praca dodatkowa zawsze cos wpada do kieszeni , no i nabieracie doswiadczenia ktore przyda sie potem w CV


Dyskryminacja ze względu na wzrost jest legalna?

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 30 paź 2013 21:43

wzrost u mezczyzn jest wymogiem ale tlumacza to tym ze urzadzenia lacznosci i kontroli sa umieszcone na takiej wysokosci ze tylko czlowiek o wzroscie powyzej 6 stop moze je obslugiwac, a nie wolno uzywac zadnych podestow /H&S/

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 31 paź 2013 14:39

marekleyton pisze:wzrost u mezczyzn jest wymogiem ale tlumacza to tym ze urzadzenia lacznosci i kontroli sa umieszcone na takiej wysokosci ze tylko czlowiek o wzroscie powyzej 6 stop moze je obslugiwac, a nie wolno uzywac zadnych podestow /H&S/


Ale kobiet to nie obowiązuje? ... pewnie jakiś Polak to wymyślił.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 31 paź 2013 19:11

no tu akurat ni w czapke ni w oko

w firmie nie ma ani jednego polaka

kobiety nie obsluguja zadnego sprzetu , poza osobistym radiotelefonem wiec nie musza spelniac tego wymogu

dodam ze to jedna z wiekszych firm w branzy ,stacjonuja w poludniowym Londynie

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 01 lis 2013 00:20

Dlaczego kobiety nie obsługują tego sprzętu? Są gorsze?

blackmargo
Emigrant
Posty: 111
Rejestracja: 01 lip 2013 01:55

Postautor: blackmargo » 28 lut 2014 22:03


sunderstar77
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 05 wrz 2013 14:35

Postautor: sunderstar77 » 07 mar 2014 16:22

marekleyton pisze:
marekleyton pisze:
Ignacytra pisze:kurs zrobiłem w symbiotic i wcale nie był drogi jak porównywałem do innych firm , nie wiem jak jest gdzieś indziej na kursie ale jak dla mnie było fajnie.


buahahha

skoro cena 150% wyzsza od obowiazujacej na rynku to wcale nie drogo ok...
no ale skoro w symbiotic zdaja egzaminy ci ktorzy nawet nie znaja angielskiego....echhh
fajnie? dobre sobie i co po tym fajnie, gdzie chcesz dostac prace z certyfikatem symbiotica ? w pakistanskiej firmie za 6,50 brutto ?


Wtrace sie troche do dyskusji, poprawiajac powyzsza wypowiedz.

Do rozpoczecia pracy w ochronie wymagaja licencji SIA, niebieskiej, plastikowej karty nie certyfikatu, wiec nie ma znaczenia gdzie szkolenie ukonczysz.
Marek leyton Ile znasz chlopakow, ktorzy nawet na kursie sie nie pokazali, a maja licencje?

Po za tym jak zaczniesz prace w pakinstanskiej firmie za £6.5 nie znajac angielskiego i pakistanskiego pewnie tez ??? :)

Nie jest potrzebna krytyka okreslenia "fajnie"? widocznie fajnie bylo, to nie matematyka i mozesz slowa dowolnie interpretowac

Z ciekawosci tam zadzwonilem i ceny sa porownywalne do innych na rynku, ciezko stwierdzic skad to 150% przebicia, haha pewnie z podejscia firmy konkurujacej (ale to tylko domysl)

Mala rada do tych ktorzy szukaja odpowiedzi na swoje pytania: forum jest jak najbardziej ok, tylko jesli sa tu konkretne wypowiedzi, ktore pomagaja w zrozumieniu tematu, od osob, ktore sie na tym temacie znaja, co niestety ciezko jest stwierdzic po dotychczasowej konwersacji

Renia, nie pozostaje nic innego jak tam zadzwonic lub pojechac, albo poszukac czegos o nich na facebook. Do tego na pewno odwiedz tez inne firmy, ktore oferuja treningi, bedziesz miala porownanie.
I zapamietaj jedno, nikt nie oferuje pracy na piekne oczy i pewnie na poczatku moze byc ciezko, ale gdzie jest latwo? Jak znasz jezyk to co za roznica gdzie zrobisz certyfikat, z licencja mozesz pracowac, na takich samych prawach jak kazdy inny ochroniarz i aplikowac o kazda prace.

http://www.sia.homeoffice.gov.uk/Pages/ ... iders.aspx

wpisz ktora licencje chcesz zrobic i swoja lokalizacje wyskoczy Ci lista firm


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 34 gości

cron