Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
poleszakalicja
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2013 21:48

JOBland opinie

Postautor: poleszakalicja » 28 mar 2013 21:56

Witam, aplikowałam na to stanowisko:

http://praca.gratka.pl/pracownik/szukaj ... 26645.html

Czy ktoś zna tę agencję pracy?

BrejkerBrejker
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2013 09:56

Postautor: BrejkerBrejker » 29 mar 2013 08:20

Samej agencji - nie.

Jedno co jest dobre w tym ogloszeniu to, ze nie jest to praca z "zakwaterowaniem" :wink:

A teraz gorszy punkt:

"pomoc w opiece nad osobami dorosłymi z trudnościami w uczeniu się".

Z doswiadczeniem w gastronomii i handlu , ale nie w pracy opiekunki czy pracownika socjalnego bedzie to dla Ciebie szok raczej.

Inna sprawa ma sie w opiece nad osobami w podeszlym wieku.
W domach ze specyfikacja j/w czesciej niz gdzie indziej jestes narazona na fizyczna konfrontacje , nie liczac oczywiscie fizycznej pracy.

Aha, jakby co. To podpowiada doswiadczenie, czyli moja Mrs , ktora jest wyksztalcona w zawodzie pracownika socjalnego ,pracowala w Polsce w DPS i kontynuuje to tutaj.

A co do samej agencji. Jezeli jestes jeszcze w Polsce , moze dobrze jest zasiegnac opinii np. w miejscowym dla danej agencji Urzedzie Pracy. Byc moze wspolpracowali z nia i znaja od lepszej lub gorszej strony.

You welcome

poleszakalicja
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2013 21:48

Postautor: poleszakalicja » 29 mar 2013 12:25

Dzięki za informacje. Mam niewielkie doświadczenie w opiece nad starszymi osobami (opiekowałam się członkiem rodziny) oraz w opiece nad dziećmi. Ofert pracy z zakwaterowaniem nie biorę pod uwagę.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości