Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 11:48

A to ci sie udalo. Hehehe.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 11:49

o i widzisz MrSexy, a myslales ze ja gwiazdorze na forum ... kiedy ja jestem gwiazda poza :lol:

szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 12:02

Za to tyyyy, myster seksi. Pewnie z nog zwalasz.... szzzzzzzzz. Prawda?

Tylko ta cofnieta owsianka.

Ale patrz banita jak nas w niepewnosci trzyma. Nie wiadomo czy mu wchodzic w de czy dac jemu nam powchodzic

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 12:07

lubi sie droczyc gagatek :lol:

szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 12:27

Wie jak wywolac napiecie.
Chyba go sobie nawet wyobrazam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Co myslisz?

szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 12:30

I wyobraz sobie ze zamawiasz fantastis klinersow do chatki.
Ktos puka w drzwi.
Otwierasz, a tam. Iiiihhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa. I taki mister seksi wjezdza.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 12:31

full service :lol:

szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 12:38

Lacznie z gwintowaniem

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 12:47

toz ja nigdy nie ukrywalem zem leser i zlodziej :roll:

szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 12:49

Taki typ pracy mam. Placa mi za kradziez, oszustwa, klamstwa i ogladanie junikornsow

Nic nie skanuje, nic nie zamazuje, nic nie wysylam :lol: :lol: :lol: :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 10 lip 2014 14:18

btw szoker2 jestem z ciebie dumny :lol: przypomnij sobie poczatki, obuzenie itd a teraz prosze ... przesiaknoles juz na wskros londynkiem :twisted: i jestes taki sam ja ci ktorymi na poczatku gardziles :lol: who's next? MrSexy? :lol:

szoker2

Postautor: szoker2 » 10 lip 2014 16:15

banita pisze:btw szoker2 jestem z ciebie dumny :lol: przypomnij sobie poczatki, obuzenie itd a teraz prosze ... przesiaknoles juz na wskros londynkiem :twisted: i jestes taki sam ja ci ktorymi na poczatku gardziles :lol: who's next? MrSexy? :lol:


Bardzo sluszna uwaga. Tez mi to ostatnio przyszlo do glowy.
Wszystko rozbija sie o wzajemny szacunek i odpowiednie reguly, ktore powinny byc jasno ustalone, zaakceptowane i co najwazniejsze przezstrzegane przez wszystkich.
Dolaczajac do elitarnego grona londynkow nie czytalem regulaminu bo zalozylem ze jego znajomosc nie jest mi potrzebna do dowiedzenia sie gdzie mozna kupic wozek dla bombelka.
W trakcie sprawy sie pokomplikowaly. Zdobylem cenne doswiadczenie i zapoznalem sie z regulaminem. Wszystko po to aby czasem gdzies zabrac glos.
Z biegiem czasu okazalo sie ze to forum trzyma sie kupy tylko przez kilka osob (nie bede wymienial bo nie o to chodzi), ktorym jestem wdzieczny ze sa bo ubaw jest po pachy. Sa tez osoby z ktorych ubaw jest jeszcze wiekszy. Szkoda tylko ze sa w zarzadzie ale nie tylko. Sa tez jeszcze w dupie zarzadu. I to jest wlasnie najsmieszniejsze (ustalic zasady ktorych samemu sie nie przestrzega). Ale ciesze sie ze sa bo bez nich nie byloby z kim wymieniac sie pogladami. I nie tylko.
Lubie, chyba jak kazdy, wtyknac gdzies swoje 5 pikow, wiec jestem.
Gardzic nikim nie gardzilem (dobra. Nie pamietam ;)), mialem za to za malo doswiadczenia i obycia aby rozumiec tu kilka spraw. Dzis nie jest tego duzo ale troche wiecej.
Forum jest ok. Sa ludzie i pomocni i niepomocni ale maja za to inne zalety bez ktorych byloby nudno. Jak wszedzie z reszta. Nikt nie powie ze nie da sie uzyskac odpowiedzi czy pomocy na swoje pytania. Ale ze kazdy jest inny i kazdy ma prawo wypowiadania sie tutaj, to i odpowiedzi sa rozne. Jedne trafniejsze a inne po prostu nie na temat, ze tak sie wyraze. Sam takie pewnie stosuje i sam takie czytam.
Wracajac do tematu. Tak, spuscilem cisnienie bo tu zadnych zasad sie nikt nie trzyma. Z jednej strony szkoda a z drugiej fajnie ze tak jest. Najgorsze jest tylko ze ci najmniej ich przestrzegajacy kaza przestrzegac je innym.
A ze z zawodu jestem zlodziejem, oszustem i w ogole bandyta to czasem znajde chwile (za ktora mi jeszcze na sluzbie zaplaca) i wstawie jakies junikornusia w rozowych kopytkach.

Jezeli kogos urazilem/obrazilem/ponizylem/dokopalem/dopieklem/dosralem/dolalem do spodni to serdecznie przepraszam.

Szybki jeszcze pe esik co do kar i nagrod. Naprawde warto byloby ustalic konkretnie za jakie przewinienia jaka jest kara, to i kazdy by wiedzial co jest grane. A tak kazdy mowi co mysli a tu nagle [piii...]. Mandat za .... Hugo wie co. I jeszcze nikt nic nie wyjasni. Tak sie robi tylko w patologicznych rodzinach. Tak nie moze byc. Kazac przestrzegac cos czego nie ma.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 37 gości

cron