O samochodach, motocyklach i rowerach ...
AdamP72r
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 02 wrz 2011 18:52

Auto na parkingu CCTV

Postautor: AdamP72r » 12 paź 2012 19:04

Witam , mam mały problem , z holowano mi dziś auto na parking , opiszę sytuację . Pracuje w obrębie stadionu wembley w zasadzie to nigdzie tan nie wolno parkować (podwójna żółta )ale jest parę uliczek na których jest tylko jedna linia i znak on evant days . Co dzień tam parkuje od 7 do 15 jak z resztą wszyscy . no i się trafiło zaparkowałem w śród innych aut , dziś Anglia gra z Sanmarino po wyjściu z pracy pusto! auto było po drógiej stronie ulicy czyli na parkingu cctv 10 metrów dalej , niestety jako jedyny w pracy mam auto i nikt mnie nie ostrzegł . Nie widziałem żadnego znaku który mówił by że dziś nie wolno , a poza tym firma nie dysponuje swoim parkingiem , najbliższe miejsce parkingowe free jest o 3 mile dalej i to jak się przyjedzie godzinę przed pracą . no nic zapłaciłem i odebrałem ale z podrapaną felgą , mam pytanko czy od tego mandatu można się odwołać? jeśli tak to może zna ktoś z was jakiś dobry sprawdzony sposób na anulowanie choć opłaty za holowanie ? :?:

Wróć do „Motoryzacja”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron