O wszystkim na tematy prawne
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 gru 2010 12:33

to teraz poczytaj to pod tym swoim linkiem i to co pod marka linkiem i zauwaz, ze slowo w slowo informacje sa identyczne! bo zywcem skopiowane ze zrodla glownego. Tajpnij w google zagadnienie i jeszcze moze setki znajdziesz takich bo prawo jest jedno

dzieci dzieci :lol:

ide sie czyms zajac bo czas tylko trace

p.s jak macie tyle wolnego czasu, to tam jeszcze pelno 'potrzebujacych' odpowiadajcie im na pytania, bo o ile wiem te informacje, ktore podalam tej tu osobie sa wystarczajace i oto tylko chodzilo :P

milego dnia

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 gru 2010 13:09

by aina24 w tytule to robota Marceratora a nie jej ...

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 gru 2010 13:14

blondynek pisze:lol...a ty nadal nie kumasz o co chodzi

chodzi o to ze podpisalas skopiowany tekst 'by aina24' jak gdybys ty byla autorka opracowaniatakimi rzeczami, czyli tlumaczeniem rzeczy prawniczych (i nie tylko) na tzw plain English - zajmuje sie communications department -czy to bedzie ministerstwo, sad czy firma; czy wynajma do tego freelance writer czy moze ktos z comms officer to opracuje

ale nie ty



nie ja tylko administrator, i nigdzie nie napisal, ze to ja napisalam, bo 'by aina' moglo byc rownie 'copy and paste'. A autor to przeciez napisal, ze to on... co za roznica, dla mnie zadna.[/u]

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 14 gru 2010 13:16

aina24 pisze:nie no ty chyba udajesz glupiego bo niemozliwe :lol:


gdzie ja napisalam,ze nie kopiowalam wiadomo, ze skopiowane, prawo jest tylko jedno podaje gotowe definicje passed przez legislation dlaczego mialabym cos jeszcze wymyslac :roll:

jej czy ty wogole na jakis studiach byles?
tak wlasnie, jak sie pisze jakies prace na studiach nigdy nie podaje wlasnej opini bo nikogo to nie obchodzi co ja mysle, musze cytowac, wklejac itd nie podaje wlasnych mysli. Studia prawnicze wlasnie na tym polegaja, ze mam dostep do informacji i ucze sie jak z niego kozystac. Na studiach nie tworzymy nowego prawa, aktow i paragrafow tylko sie ich uczymy a dokladniej uczymy sie gdzie co znalezc :wink:



gratuluje studiów !

banita pisze:
wszystko pieknie ale obawiam sie ze to nie jest tworczosc aina24 wiec lepiej podac zrodlo


aina24 pisze:

skoro pytasz..

nad Tamiza siedzialam i pisalam


a jak zaczeły sie naciski :

aina24 pisze:nie ja tylko administrator, i nigdzie nie napisal, ze to ja napisalam,



no comment ....
Ostatnio zmieniony 14 gru 2010 13:25 przez marekleyton, łącznie zmieniany 1 raz.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 gru 2010 13:23

marekleyton pisze:gratuluje studiów !



Ja nie wiem co ty studiowales, ale na kazdej uczelni/studiach na ktorych ja bylem (jeden uniwersytet PL, Akademia Ekonomiczna PL i w koncu studiuje ACCA tutaj) jest pod tym wzgledem podobnie. Pisanie dowolnej pracy najczesciej polega wlasnie na zebraniu odpowiednich cytatow i polaczeniu ich. Studia magisterskie sa ODTWORCZE a nie tworcze.


Komentarz Ainy dotyczacy Tamizy byl zartem, ale mogles tego nie zauwazyc.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 gru 2010 13:26

tez chcialbym sie dowiedziec :)

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 14 gru 2010 13:30

owszem masz racje co do odtwórczej roli studiów...ale o ile pamietam dobrze swoją magisterkę ..i ty zapewne tez...

nie cała zawierała sie w cytatach....wazna jest nasza interpretacja i komentarze...

ale ok:)) moje studia to dupa w porównaniu z innymi:))

wazne jest nei robienie z siebie omnibusa..ale umiejetne pokazanie tekstu źródłowego ...po co robic z siebie nie wiadomo kogo..skoro zabłysnąc mogła po prostu tym ze pokazała jak umiejetnie wykorzystac wyszukiwarke...
od razu zyskała by w oczach jako bystra i błyskotliwa...

a tak ..przy najmniej u mnie pozostaje niesmak...

P.S. ale jako gówniarz pewnie i tak mam g... do powiedzenia ....

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 14 gru 2010 13:38

banita pisze:tez chcialbym sie dowiedziec :)


chciałbys sie dowiedziec co studiowałem ?

och jeszcze za slabo sie znamy...kto wie moze kiedys naciągniesz mnie na zwierzenia..hahahaah

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 gru 2010 13:40

MarcFloyd pisze:
marekleyton pisze:gratuluje studiów !



Ja nie wiem co ty studiowales, ale na kazdej uczelni/studiach na ktorych ja bylem (jeden uniwersytet PL, Akademia Ekonomiczna PL i w koncu studiuje ACCA tutaj) jest pod tym wzgledem podobnie. Pisanie dowolnej pracy najczesciej polega wlasnie na zebraniu odpowiednich cytatow i polaczeniu ich. Studia magisterskie sa ODTWORCZE a nie tworcze.
.


szczegolnie prawnicze, bo pewnie sa takie kierunki gdzie doceniaja kreatywne myslenie? jak np literatura itp gdzie mozna sie tez wypowiedziec..

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 gru 2010 13:42

blondynek pisze:ale przeciez musicie postawic jakas teze ktora potem udowadniacie poprzez analize dostepnych materialow


znaczy sie odkrywamy cos nowego? cos co do tej pory nie zostalo jeszcze nigdzie na 100 sposobow opisane? i jakby sie nie napocic to "po swojemu" i tak bedzie podobne do chociaz jednej innej pracy

aczkolwiek moja (i spolki) praca byla czyms czego w polsce nigdy wczesniej nie bylo wiec chyba musze odszczekac :roll: :cry:

marek jak na zwierzenia nie zaberzesz brata i dziadka to spoko :wink:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 gru 2010 13:49

banita pisze:

marek jak na zwierzenia nie zaberzesz brata i dziadka to spoko :wink:



kurde pomidorowka laptop sobie zachlapalam :lol:
banita ty to masz natchnienie :lol:


Wróć do „Prawo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości