Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 gru 2010 13:32

wiedzialem ze dojdziemy do tego

blondynek pisze:rozwiazanie moje
P85+P45
najprostsze dla niego


noooo

tylko wszystko zaczelo sie od tego ze P45 nie ma

ty twiredzilas ze nie da sie bez niego

ja twierdzilem ze sie da

ty doszlas do wniosku ze bez p45 sia da

ale wracamy do punktu wyjscia ze upierasz sie ze trzeba p45 i p85 a SA jest beee

...

skad SA? a na stad zeby wlasnie nie musiec miec p45 i zalatwic temat czyli to o co autorowi pytania chodzilo od poczatku a czego ty od poczatku nie mozesz pojac i dalej sie miotasz

koncz wasc, wstydu oszczedz ... sobie

btw. wiekszej bzdury o SA i tylko dla dzialanosci to juz dawno nie slyszalem ale sorry nie bede w taba brnol w ten temat bo przeciez co ja sie znam

http://www.hmrc.gov.uk/sa/need-tax-return.htm

SA moze se wypelnic kazdy kto chce, co roku, nie musi ale moze, musi jak go poprosza

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 gru 2010 16:05

nie nie wiem co to jest extra dochod innego typu, przeciez ty jestes jedyna osoba ktora cokolwiek wie, nikt inny

za to ja wkldam do jednego wora bo nigdzie nie jest napisane ze SA moga zrobic tylko i wylacznie osoby z twojej definicji - kazdy moze

nikogo nie zaatakowalem, nie zgodzilem sie z toba, a atak zaczol sie od tego ze ty nie zrozumialas durnego Oh Yes ktore (tu apropos czytania ze zrozumieniem) przytakiwalo wszystkiemu = zgadzalo sie z toba - co napisalas o placeniu za rozliczanie - taki niewinny cytat z angielskiej reklamy ale ... no a potem sie zaczelo

i tak straszylas chlopaka bo w zaparte szlas ze nie mozna odzyskac podatku bez P45 - M O Z N A

co do gdyban to prosze ci nie badz smieszna, moze takie gierki przechodza jak dyskutujesz z jakim nowicjuszem ktory dopiero co wysiadl z autobusu
ty i gdybanie? w zyciu. ty masz zawsze 100% niepodwazalne informacje a nie jakies "byc moze"

no i czytanie ze zrozumieniem, sztandarowy argument forumowy jak juz zawiodly wszelkie inne formy

no wiec jakbyc przeczytala ze zrozumieniem zasady rozliczec i nie upierala sie ze sie cos nie da i zrozumiala cytat "Oh Yes" TO TEJ DURNEJ ROZMOWY PEWNIE BY NIE BYLO !!!

ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, byly nerwowo, bylo smiesznie a teraz zaczyna byc zalosnie wiec basta

rozmowa byla w scenariuszu jak z typowa baba:
ona: nie
on: tak
ona: nie
on: tak
ona: tak
on: tak
ona: (q stanelo na jego [piii...] sie o cos innego) NIE
on: (q teraz sie bedzie przypierdalac o cokolwiek oby tylko odejsc od pierwotnego tematu i bedzie udowadniac ze jej kwadrat jest kwadratowy a jego okragly) ...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 gru 2010 12:38

blondynek pisze:czy zostawiles pracodawcy swoj adres zeby ci mogl ja przeslac? nie
bo jesli nie to kiepsko - duplikaty nie sa wydawane a do rozliczenia sie rocznego potzrebne to jest... czyli nie ma P45/P60 - zreszta napisal ze nie ma

byc moze - tylko byc moze - jesli wypelniasz P85 ('leaving the UK') nie bedziesz potzrebowal P60 i P45 ci tylko wystarczy
P45 wydaje ci pracodawca po zakonczeniu stosunku pracy juz ustalilismy ze nie ma wiec ...

ale jak mowie - nie jestem pewna czy P45 wystarczy jak skladasz P85 czy jednak w HMRC beda chcieli P60


najpierw zacznij czytac ze zrozumieniem swoj tekst pisany a potem mow komus ze czegos nie rozumie wielka paniusiu z wielkiego miasta

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 09:24

masz cos konkretnego do powiedzenia = cos na dowod ze masz racje czy zaczynasz gadki na poziomie jakis gnoji co pierwszy raz weszli na forum i beda udowadniac ze kolo jest kwadratowe? bo jak nie masz to komentarz jest tylko jeden - pomylilas sie, nie masz racji, przelknij to i nie wal mi tu tekstami jak do aina albo innych

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 07 gru 2010 10:46

Haha z tekstu moge wyczytac, ze blondynek ma dni plodne, a banita dawno nie ruchal :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 10:50

raczej na odwrot :wink:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 14:28

to nie wiesz ze faceci maja zawsze dni plodne?

zrobimy tak

poczekamy az ktos 3 oceni kto ma racje - mysle ze MarcFloyd jak juz sie upora z koncem miesiaca to wroci na forum i jako ksiegowy rozstrzygnie spor - pasi?

jesli ja sie pomylilem to cie przeprosze, i vice versa

bo masz racje, dalsze dyskusje nie maja sensu bo nie potrafisz udowodnic swoich tez a mi sie juz nie chce odpisywac na maslo maslane wiec poczekam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 14:48

ty mi przyjemnosci zadnej tym nie zrobisz

to nie ja mam racje tylko ty sie mylisz

to bedzie twoja rysa na szkle (tak tak wiem ze co na to robisz)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 gru 2010 09:32

lubisz sobie sama slodzic?

pewnie myslisz ze jak wracam do domu to siadam i przygotowuje sobie teksty zeby ci odpowiedziec nastepnego dnia rano? ze nie mam innego celu w zyciu? patrz znowu masz racje


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 22 gości

cron