o nas
biuro

czytelnia
czytelnia

ogłoszenia
ogłoszenia
in english
Londynek.net - UK Polish Community On-Line kalendarium
kalendarium
forum
forum
/chat
ukipedia
ukipedia
  Londynek » Strona główna Forum » Śmietnik » Odszkodowanie po śmierci ojca?  
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek
 Wiadomość   Autor 
Post Temat: Odszkodowanie po śmierci ojca?
Wysłany: 24 Kwi 2009 08:27
kklondyn
Gastarbeiter

Witam wszystkich.
Chciałabym się dowiedziec czy przysługuje mi jakieś odszkodowanie bądź zasiłek z tytułu śmierci ojca??Obecnie pracuję w Anglii na stałym kontrakcie.Niedawno zmarł w Polsce mój tata.Wiem,że z tego tytułu przysługiwały mi 3 dni urlopu okolicznościowego.Chciałabym się dowiedzieć czy przysługuje mi coś więcej???Wiem,że w Polsce gdy pracuje się na stałej umowie i odprowadza się wszystkie składki ubezpiczeniowe można uzyskać "odszkodowanie" za utratę ojca.Czy istnieje w Angli też taka ustawa???Bedę wdzieczna za szybkie odpowiedzi ponieważ nie wiem co powinnam w tej chwili czynić.Z góry dziękuje
 Powiadom o nadużyciuOdpowiedz z cytatem
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 25 Kwi 2009 08:20
kklondyn
Gastarbeiter

Mila odpowiedz bezmozgowcu.
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 25 Kwi 2009 08:23
kklondyn
Gastarbeiter

Jezeli tobie pajacu sie przytrafi podobna sytuacja to tez bedzieesz szukal odpowiedzi na ten temat,poniewaz w Polsce oplacajac skladki na ubezpieczenie otrzymujesz po smierci czlonka rodziny odszkodowanie.Ja tylko pytam czy mam mozliwosc przedstawienia zaswiadczenie z UK ze pracuje.
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 27 Kwi 2009 23:47
blondynek
Rezydent

Pochwał: 103

a w UK nie, bo jak ojciec nie mial zadnej emerytury/NIN/ubezpieczenia placonego - to z jakiej racji maja jej wyplacac?!

placil tu stawki NINu?! nie
pracowal?
nie

to z jakiej okazji panna miala by dostac cokolwiek? w PL dostanie tyle ile jej sie nalezy z tytulu zailku posmiertnego czy jak on sie tam nazywa/ i co tata mial na ubezpieczenia placone

czy was juz popierdzielilo w tych mozgach czy co?!!!!!
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 13 Maj 2009 07:14
user1956798
Gastarbeiter

szkoda ze nikt kompetenty nie udzielil odpowiedzi.

" w PL dostanie tyle ile jej sie nalezy z tytulu zailku posmiertnego czy jak on sie tam nazywa/ i co tata mial na ubezpieczenia placone "

Nie moge sie zgodzic z tego typu argumentacja. Mojej kuzynki tata nie byl nigdzie ubezpieczony , nie oplacal zadnych skladek a jednak corki otrzymaly odszkodowanie. Moze w Uk jest podobnie. W koncu my tu placimy ubezpieczenie.

kklondyn- dowiedzialas sie czegos wiecej na ten temat?czy moglabys podzielic sie swoja wiedza?
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 13 Maj 2009 23:34
71jkc
Rezydent

Pochwał: 6
Ostrzeżeń: 1

NIN tylko obejmuje twoja opieke zdrowotna i czesc emerytury . Jak ktos z twojej rodziny w Polsce odejdzie to do USG w PL (chyba ) trzeba sie zwrocic ale tylko jesli nikt inny z twojej rodziny juz tego ubezpieczenia nie odebral .
Ja tylko mam nadzieje ze nie myslisz ze takie same prawa ci sie naleza tytaj !!!!! Bo jesli tak myslisz to rece mi opadaja , i give up !!!!!!
banita, blondynek help
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 14 Maj 2009 06:48
banita
Rezydent

Pochwał: 112

Autor postu otrzymał pochwałę.

71jkc napisał:
banita, blondynek help

hehehe

ja juz "give up" dawno temu ... czasami szkoda palcy

zasad szukam, tanio kupie
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 14 Maj 2009 14:15
blondynek
Rezydent

Pochwał: 103

Czasem podobnie sie czuje heh
 Zobacz profil autora
Post Wysłany: 14 Maj 2009 20:45
71jkc
Rezydent

Pochwał: 6
Ostrzeżeń: 1

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ja nie wiem skad ludzie takie pomysly maja ?
 Zobacz profil autora
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 1

reklama
Zaloguj
Login/email:       Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
Zaloguj się lub załóż konto na forum, aby móc korzystać z dodatkowych możliwości, m.in.:
  pisania nowych tematów
  odpowiadania w tematach
  głosowania w sondach
Hyde Park
Praca
Mieszkanie
Zdrowie, Medycyna, Rodzina
Motoryzacja
Prawo
Edukacja
Muzyka/Muzycy/Koncerty
Wycieczki i wakacje