Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
nosowska
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 22 paź 2016 12:15

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: nosowska » 02 gru 2016 00:14

Założenie biznesu nie jest niczym skomplikowanym, ale trzeba posiadać odpowiednią wiedzę i najlepiej znać branżę, w której zamierzamy działać. Na blogu http://intaxo.pl/blog/cztery-sposoby-na-otwarcie-firmy znajdziecie tekst na temat 4 sposobów na otwarcie firmy, może komuś taka wiedza się przyda.

ulka21
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 02 gru 2016 08:36

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: ulka21 » 02 gru 2016 08:37

napewno wiedza jest najważniejsza

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: Wiki93 » 10 sie 2017 07:56

Czy wiecie gdzie w Warszawie można zjeść dobrą pizzę z owocami morza. Na http://www.best-services.pl/pizza-z-owocami-morza/ przeczytałam, że owoce morza są silnym afrodyzjakiem, ale przy tym nie każdy je lubię. O wiele bardziej opłaca się ich spróbować na pizzy i wtedy wybrzydzać niż wydać dwa lub więcej razy tyle aby spróbować ich normalnie. Jak nie zasmakują to jest to mniejsza strata. Ale aby przeprowadzić ten eksperyment potrzebuję znaleźć naprawdę dobrą pizzerię. Nie mówię, że tele pizza czy da grasso mają niesmaczne pizze, ale jednak zazwyczaj wolę pizzę w mniej sieciowych pizzeriach. Wiem wtedy, że są one o wiele smaczniejsze, bo nie są robione na ilość, ale jakość. Takie mniejsze pizzerie, które zazwyczaj można spotkać w jednym miejscu są w smaku obłędne. Mam kilka takich lokali, ale one nie mają pizzy z owocami morza. W swoim menu zazwyczaj mają 6 pizz na krzysz. Ale za to jakich pizz, są one przepyszne. Za wszelką pomoc wielkie dzięki.

dadara
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 09:49

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: dadara » 11 sie 2017 13:18

A mi z kolei udało się spełnić swoje marzenie i otworzyć niedawno z mężem pizzerio-restaurację w Zabrzu! Zbieranie pieniędzy na rozruch biznesu trwało trochę czasu, kilka lat spędziliśmy za granicą, głównie w okolicach Manchesteru. Teraz wróciliśmy do Polski i dwa miesiące temu ruszyliśmy, głównie z kuchnią włoską, ale również amerykańską i polską. Otrzymaliśmy jeszcze dofinansowanie z funduszy unijnych, więc na razie pieniędzy nie brakuje. Mam za to inny dylemat i chciałam się Was poradzić w tej sprawie. Wkrótce bierzemy udział w targach branżowych i mój mąż wymyślił sobie, że na tę okazję przygotujemy serię naklejek firmowych, znalazł już nawet e-drukarnię, realizującą takie zamówienia - https://www.viperprint.pl/produkt/NAKLnacin001c . Jak myślicie, to dobry pomysł?

Timoneer
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2017 22:43

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: Timoneer » 14 sie 2017 22:44

Wow ! Mieszkam niedaleko Zabrza, powiedzcie mi gdzie otworzyliście z mężem ten lokal, to chętnie wpadnę skosztować i Was odwiedzić :) !

partryck
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 17 sie 2017 08:49
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: partryck » 17 sie 2017 09:12

To zalezy jaki piec, jaki rodzaj pizzy chcesz wyrabiac, czy ma to byc lokal przyjazny i nowoczesny czy bardziej mordownia w stylu lat 90 ;) Teraz popularne sa typowo włoskie pizze, na cienkim ciescie, do których potrzebny jest piec mogacy je upiec w bardzo wysokiej temperaturze. Watpie, zeby na taki lokal wystarczylo 30/40 tysiecy, ale... truck z pizzą? To pomysł na biznes, który ostatnio jest coraz bardziej popularny :)

latinaska
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2017 09:06

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: latinaska » 21 sie 2017 09:13

Moim zdaniem pizzerie są wszędzie i jest przesyt na rynku. Warto iść w coś innego, świeżego... ileż można jeść placki z mięsem i serem, hehe :)

partryck
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 17 sie 2017 08:49
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: partryck » 07 wrz 2017 13:36

Uwierz, rynek jest nieskończony... można ;)

AgataKruczyk
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2017 08:38

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: AgataKruczyk » 11 wrz 2017 14:11

taaak pizza zawsze sie sprawdzi jesli będzie dobra to sie wybije na rynku. Pytanie do tych co mają własny biznes, bo też teraz się troche zaczynam wkręcać i mam ofertę zeby współpracować z biurem rachunkowym z lublina https://www.biurokonsultant.pl/ czy wy sami ogarniacie papiery szybko się tego mozna nauczyć czy lepiej skorzystać z pomocy?

baranowski5
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 27 lis 2016 18:28
Kontaktowanie:

Re: Otwarcie pizzerii w Polsce

Postautor: baranowski5 » 29 paź 2017 00:46

Własny biznes szczególnie w takiej branży to ciężki kawałek chleba, ale można odnieść sukces, jak będziemy mieć dobre jedzenie. Jakbyście szukali dobrego programu do księgowości online, wystawiania faktur, sprawdźcie sobie https://wfirma.pl - oni mają jedne z najbardziej rozbudowanych narzędzi do prowadzenia firmy.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości