Tematy związane ze zdrowiem, medycyną i sprawami rodzinnymi.
bobsher
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 05 maja 2016 06:26

Wstydliwy męski problem

Postautor: bobsher » 05 maja 2016 06:29

Problem związany ze wielkością męskości i kompleksami na tym punkcie. Chciałem zapytać anonimowo, czy wielkość członka ma dla kobiet duże znaczenie? Można to porównać do zbyt małych piersi u kobiety, która ta chce sobie powiększyć.
Mam nadzieje, że temat ten nie będzie przyczynkiem do żartów i drwin.

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: marcinek33 » 05 maja 2016 07:53

Chyba każdy ma taki kompleks.... Sposobów na powiększenie jest kilka:
operacja
tabletki
ćwiczenia

Pierwszy jest ryzykowny. Drugi daje efekty ( powiększenie 2-3 cm). Trzeci ponoć jest skuteczny ale ze skutecznością może być różnie. Często ćwiczy się i cały rok ale efektów brak.

bobsher
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 05 maja 2016 06:26

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: bobsher » 05 maja 2016 11:39

Daj spokój - operacja czy inne tego typu zabiegi odpadają... to jest zbyt delikatna sprawa na ingerencje skalpelem.
Jakie ćwiczenia, jakie tabletki będą w stanie pomóc?

nela2
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2016 16:58

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: nela2 » 05 maja 2016 16:59

Daj spokój... :)

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: marcinek33 » 06 maja 2016 09:14

Operacja to może za duże słowo. Bardziej chodzi tutaj o ostrzykiwanie członka kwasem hialuronowym - z tego co pamiętam. Koszt to około 5 tys zł.
Dobre efekty przynosi również penilarge. Nie należy do najtańszych, jest za to bezpieczny i skuteczny. Poza tym badania dopuszczające do obiegu swoje kosztują.

kusanka
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 10 gru 2014 06:26

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: kusanka » 09 maja 2016 07:53

marcinek33 pisze:Operacja to może za duże słowo. Bardziej chodzi tutaj o ostrzykiwanie członka kwasem hialuronowym - z tego co pamiętam. Koszt to około 5 tys zł.
Dobre efekty przynosi również penilarge. Nie należy do najtańszych, jest za to bezpieczny i skuteczny. Poza tym badania dopuszczające do obiegu swoje kosztują.


Hej.. Mój mąż to przyjmował. Nie wiem co faceci mają na punkcie wielkości swojego penisa... Chyba wiekszoć narzeka,ze są za małe... Tak czy inaczej tabletki podziałały bo penis sie powiększył. Na szczęscie nie musiał iść na żadną operację czego sama się bardziej obawiałam od niego ( jakby przestał działać ? :P).

zaniedbala
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 12 maja 2016 10:04

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: zaniedbala » 12 maja 2016 10:17

Wedlug mnie wcale nie ma to znaczenie, jeśli jesteś dobry w lozku to nie musisz wcale mieć donga jak palec king konga, można tez być dobrym w tak zwanym fore playu, czyli isc na dol i robic jej dobrze jezykiem. pozdro

xavier01
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 30 wrz 2016 15:51

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: xavier01 » 30 wrz 2016 16:04

zaniedbala pisze:Wedlug mnie wcale nie ma to znaczenie, jeśli jesteś dobry w lozku to nie musisz wcale mieć donga jak palec king konga, można tez być dobrym w tak zwanym fore playu, czyli isc na dol i robic jej dobrze jezykiem. pozdro


Technika najważniejsza, ale mały penis może dyskwalifikować z niektórych pozycji, gdzie penetracja będzie po prostu zbyt płytka. Wtedy trzeba znaleźć odpowiednie pozycje, które będą dobre, albo właśnie nieco powiększyć penisa.

Według badaczy rozmiar ma pewne znaczenie, ale to tyczy się grubości. Długość członka najczęściej jest wystarczająca, przeczytajcie vitalmedica.pl/czy-rozmiar-penisa-ma-znaczenie

Jeśli komuś zależy na powiększeniu tylko po to, żeby zaimponować kobiecie to na start warto wygolić co nie co - wizualnie członek się powiększy. Do tego zadbać o linię, odpowiednia dieta i sport. Aktywniejsze życie poprawi kondycję a co i za tym idzie wpłynie na możliwości seksualne.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2020 09:09 przez xavier01, łącznie zmieniany 2 razy.

Julos
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 03 lut 2017 12:38

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: Julos » 03 lut 2017 12:49

na stałe to się raczej nie uda powiększyć penisa. Może kiedyś będą możliwe przeszczepy.

zenej
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2017 22:21

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: zenej » 22 mar 2017 22:25

Juz tutaj na forum w innym wątku był wspominane tabletki z intymnosci o nazwie penilarge, tutaj macie rcenzje: http://manipulant.info/penilarge-naturalne-i-skuteczne-powiekszanie-penisa-z-tabletkami-penilarge to chyba jedne z popularniejszych i najczesciej kupowanych, wynika to pewnie z firmy ktora ją sprzedaje, mowa o intymnosci maja swoje sklepy stacjonarne nie tylko internetowe

latinaska
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2017 09:06

Re: Wstydliwy męski problem

Postautor: latinaska » 21 sie 2017 09:16

Powiększanie penisa to faktycznie wstydliwy problem, ale na szczęście można mu zaradzić :) Jest wiele sposobów, oprócz łykania tabletek, oczywiście ;) W artykule poświęconym powiększaniu penisa Arabska metoda JELQ na blogu sklepu erotycznego SECRETIVE jest opisana metoda, która może skutecznie rozwiązać problem :) Polecam poczytać, jeżeli komuś ma to pomóc z powrotem odzyskać pewność siebie :)


Wróć do „Zdrowie, Medycyna, Rodzina”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron