Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Reivax
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 wrz 2013 15:34

Information Security Officer.

Postautor: Reivax » 10 gru 2014 17:27

Siema
Jezeli ktos kto posiada owe stanowisko w jakiejkolwiek firmie o tej nazwie i czyta to moglby mi pomoc.Szukam kwalifikacji, kursow jak pomocy w dobrych radach jaka przejsc droge jakie studia skonczyc, kursy i jak wbic sie do branzy. Szukam juz dlugo jakis kontaktow. Kursy CISSO jak i CIS znajomosc PCI-DSS, BS7799/ISO17799/ISO27001, SOX, DPA, ISF,COBIT tez juz oblukalem wiem gdzie isc ile kursy kosztuja ale chodzi o jedno jak wbic sie do biznesu niemajac 5 letniego doswiadczenia bo bez tego nawet po kursach niewydadza licencji i papierow jak to przejsc. Wiem ze w uk wielu polakow jest na roznych stanowiskach moze akurat taka osoba to przeczyta i da rade popchnac moje informacje w tym zakresie do przodu. Niemowie o zalatwianiu pracy nic z tych rzeczy ale dobrej radzie co i jak i gdzie bo wiem ze takie rady sa na wage zlota kilkakrotnoe sie przekonalem juz mieszkam w londynie wszedzie dojade zostaw email wysle informacje potem podasz ogolne informacje i zadam kilka nurtujacych mnie problemow z ktorymi mam problem. Narazie.

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości