Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
JaccoYa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2014 15:15

Gdybym chciał dać komus dorobić,byliby chętni?

Postautor: JaccoYa » 12 kwie 2014 15:28

Witam.Postaram się możliwie treściwie napisać, o co mi chodzi.Ponieważ znajomi/rodzina mają to w d...e,postanowiłem popytać obcych (na razie obcych,w przyszłości może przyjaciół)

Mam taki niewielki (na razie) biznes do robienia w Londynie.Potrzebuję przylecieć raz na 2-3 tygodnie (przynajmniej na razie) i gdzieś pomieszkać 3-4 dni.Mogę spać na karimacie,nie przeszkadza,nie potrzebuję żadnych luksusów.Potrzebuję również 2x w ciągu tych kilku dni,transportu (wystarczy jakakolwiek osobówka),żeby odebrać (tylko odebrać ,dojadę sobie metrem) mnie ze sklepów/hurtowni z towarem, w których wcześniej powybieram sobie rzeczy.Zapłaciłbym oczywiście za nocleg,paliwo i dodatkowo za wysłanie towaru tzn.ja powinienem zdążyć spakować i zamówić kuriera ale żeby ten towar ktoś kurierowi wydał.Ewentualnie dopłacę za pakowanie.
Rzecz polega na tym,że nie opłaca mi się (znowu-na razie) wynajmować całego pokoju na m-c,tym bardziej utrzymywać auta w Anglii.
Dwa razy już z Londynu wysyłałem towar ale moi znajomi,są chyba za bogaci (jeden bezrobotny),bo po prostu nie mają czas/chęci/wiary,niepotrzebne skreślić

Na zakończenie,żeby nie było.Towar jest jak najbardziej legalny,wystawiana jest faktura i na razie to jest very small biznesik :lol: więc kokosów też nie zapłacę (przynajmniej na razie hehe) Czy to miałoby rację bytu.To jest wątek na razie czysto informacyjny,aczkolwiek jestem człowiekiem,dziś decyzja-jutro ląduję w Londynie (znaczy Luton prędzej:)) Pozdrawiam i proszę o opinie.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 12 kwie 2014 16:08

Cóż za ułańska fantazja.

Nie słyszałeś o hotelach i wypożyczalniach samochodów ?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 12 kwie 2014 16:43

dokladnie jak user pisze...

JaccoYa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2014 15:15

Postautor: JaccoYa » 16 maja 2014 20:55

usercostam pisze:Cóż za ułańska fantazja.

Nie słyszałeś o hotelach i wypożyczalniach samochodów ?


Sorki,że dopiero teraz piszę ale...

Po 1. hotel,a nawet hostel w Londynie jest drogi (minimum 100 funtów za 3 noclegi)
Po 2. co mi z samochodu,jak w centrum nie mogę parkować dłużej jak 4 godziny (a muszę) i znowu kasa za parkowanie,nawet za te 4 godziny,kolejne 200 funtów (za wynajem+parkowanie)
Po 3. sprzątaczka z hotelu mi spakuje towar i wyśle? czy może szef?

Widzę,że stali obywatele,a nie za bardzo wiedzą co polecają.I kolejni dla których 150-200 funtów za g... nie robotę to za mało,żeby się pochylać.
Pozdrawiam,na szczęście znalazłem normalnych w Bristolu

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 22 maja 2014 12:35

Kombinujesz jak koń pod górę

Po 1 nikt Ci nie wynajmie pokoju na 3 noclegi. Możesz spróbować w noclegowni dla bezdomnych w takim razie

Po 2 sklepy zwykle oferują możliwość dowozu towaru

Po 3 w ogłoszeniu napisałeś, że sam spakujesz. Kuriera można zamówić nawet w ciągu godziny - dwóch po odbiór przesyłki

Nie słyszałeś o sklepach internetowych? Może sobie zamów online, wtedy nie będziesz musiał w ogóle przyjeżdżać i robić tu wsi.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 22 maja 2014 16:48

JaccoYa pisze:
Sorki,że dopiero teraz piszę ale...

Po 1. hotel,a nawet hostel w Londynie jest drogi (minimum 100 funtów za 3 noclegi)


A ile myslisz ktos by ci policzyl za 3 noclegi u siebie?

JaccoYa pisze:kolejni dla których 150-200 funtów za g... nie robotę to za mało,żeby się pochylać.


Tez fakt, gowno nie kasa

Ellis
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2013 11:42

Postautor: Ellis » 09 lis 2014 23:26

Usercostam pisze:Cóż za ułańska fantazja.

Nie słyszałeś o hotelach i wypożyczalniach samochodów ?


Zalezy, ktory rok widnieje akurat na jego porannej gazecie ;)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 79 gości