wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
szoker2

Re: Próba usiłowania morderstwa

Postautor: szoker2 » 01 sie 2014 22:01

aina24 pisze:
Ania2310 pisze: przez jego narodowosc bedzie mial w UK znacznie pod gorke


rasizmem i malym fiutkowizmem zalatuje

Ania2310
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 23 mar 2012 20:50

Re: Próba usiłowania morderstwa

Postautor: Ania2310 » 02 sie 2014 14:38

aina24 pisze:
Ania2310 pisze:
Ma postawione trzy zarzuty: Usiłowanie morderstwa, Posiadanie noża oraz rzeczywiste uszkodzenie ciała. [u]Jest w WOTHSWORTH PRISON.


wyroku jeszcze nie ma, wiec nie wiadomo co bedzie. Najgorzej maja ci z wyrkami za gwalty ze szczegolnym okrucienstwem i zabojcy (gdzie ofiara zmarla ( czyli wyroki od 25 w zwyz)

Przygotuj sie na to, ze obronca bedzie probowal zmienic zarzut usilowania zabojstwa na uszkodzenie ciala tylko, bo w takich przypadkach ciezko udowodnic, ze napawde chcial cie pozbawic zycia, czy tylko pobic, wiec obroncy za to sie chwytaja, a zmiana tego zarzutu moze znacznie zmnejszyc wyrok- szczegolnie jesli nie byl karany wczesniej.

Domyslam sie,ze sprawa jest w High Court?, jesli nie jeszcze w Crown, wiec jeszcze bedzie sie odwolywal, choc z drugiej strony, przez jego narodowosc bedzie mial w UK znacznie pod gorke. Jak zeznajesz to z takim przekonanien, ze chcial cie naprawde zabic, bo jego obronca bedzie drazyl.

powodzenia :wink:



Aina, dziękuję za odpowiedź.
Dedektyw z poicji powiedziała mi, że może dostać 20 lat ale w to nie wierzę.
Nawet jeżeli dostanie wysoki wyrok to pewnie sróci się po czasie i tak do połowy...Nigdy nie był karany, pracował w banku, był tzw. grzecznym chłopcem na codzień...Myślę, że masz racje co do jego obrony, adwokat będzie robił wszystko w tej sprawie aby wyrok był jak najniższy...Boję się jak wyjdzie np za parę lat i co wtedy? Mam 10 letnią córkę...Na szczęście mam parę lat aby się zastanowić co dalej? Z UK wyjeżdzać nie chcę, uciekać całe życie? Bez sensu...Pozdrawiam :-)

szoker2

Postautor: szoker2 » 02 sie 2014 14:55

Moze wynajmij platnego morderce

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 02 sie 2014 15:44

banita pisze:userku myslales ze jak chwiile powazelinujesz to bedziesz mial jakies fory u wladzy? :lol:


Nigdy nie wazelinowałem. Głodnemu chleb na myśli? ;)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 02 sie 2014 15:46

Ania2310 pisze:Właśnie mam nadzieje, że potraktują go tam ostro, po tym co zrobił....
Nie ma jeszcze postawionego wyroku, mam nadzieje, że będzie jak najwyższy :-)


Jak będzie siedzieć z podobnymi do siebie, to tylko utworzą kółko wzajemnego współczucia.
Ja bym się na Twoim miejscu obawiał, czy nie ma jakichś braci, którzy nie chcieliby pomścić swojego brata i zniewagi jakiej jemu wyrządziłaś (oczywiście w ich mniemaniu)

szoker2

Postautor: szoker2 » 02 sie 2014 16:07

To zes kobitke pocieszyl.

szoker2

Postautor: szoker2 » 02 sie 2014 16:57

W takich przypadkach zawsze staram sie zrozumiec obie strony sporu.

Co musial myslec i jak sie czuc taki biedny muzulmanin, ktory zostal wychowany tak jak zostal (kozy usera itd). Wydaje mi sie ze on tez przezywal swoj dramat, tj tak jak i ty wielkie rozczarowanie ze kobieta nie robi tego czego on zostal nauczony ze bedzie robila. W takim przypadku zawsze pytam po co taka kobieta (chrzescijanska, dobrze wychowana, wiedzaca co jest dobre a co zle) wiazala sie z takim partnerem? Milosc? Zaslepienie? Pieniadze? Poczucie nicosci? Chec byca poniewieranym?
Nie znam hostori od poczatku bo zostala niezle 'obcieta', ale stawiam na to ze pierwsze reakcje na sprzeciw autorki w innych zyciowych rozterkach byly juz doswiadczone. Bo nie wierze ze to byl pierwszy raz kiedy nerwy az tak sie rozpedzily, i dlatego mowie ze ow biedny i zrozpaczony muzulmanski partner musial siegnoc az po ostatecznosc.
Pamietaj moja droga ze muzynki sa dla muzynow a muzulmanki dla muzulmanow. Te pierwsze maja inaczej niz biale zbudowane tylki, a te druge mentalnosc, myslenie i 'szacunek i zrozumienie' dla partnera. Muzulmanska partnerka twojego mena nigdy nie doprowadzilaby do takiego obrotu rzeczy. Balaby sie ze spotka ja to co ciebie spotkalo.
Z reszta sam wlasnie biore udzial w podobnych sprawach mojej kolezanki. Ona nawet zgodzila sie przejsc na muslim po czym okazalo sie ze jej przszly monsz pompuje tu i tam.
Muslim babski na tym nie polega zeby sie denerwowac. Muslim babski polega na tym zeby jape trzymac zamknieta i zgadzac sie ze wszystkim co muslim ma do powiedzenia. A jak nie to tak jak pisze juza, harakiri pod szyja.

szoker2

Postautor: szoker2 » 03 sie 2014 21:17

Cztery ostrzezenia i brak bana?????? A co to, swieto lasu? Dzien dziecka? Ktos cie nagrodzil w dzien dobroci dla zwierzat i postanowiles sie odwdzieczyc?
Czym sobie zasluzylem na takie traktowanie?
I ten opis 'nie masz niczego do powiedzenia to nie pisz'. Dupe urywa. A ty co masz do powiedzenia, ze tylko tyle protrafisz napisac?
Wy, obsluga, widze, ze ciagle macie jakies problemy ze slowem rasizm i kompleksy co do smol dikow. Co wy czarnych chlopakow z bik dikami macie ze zawsze tak was to boli jak sie o rasizmie mowi? Po ilosci stosowanych bananow tak mozna wnioskowac.
Czy sami jestescie bananami, zal wam dupe sciska? Co to jest powiedz? Bo juz sam nie wiem co mam o tym wszystkim myslec.
Czemu za platnego morderce ostrzezenia mi dasz? W tym poscie tez duzo nie napisalem.
Marcerator, twoje metody punktacji sa tak glupie ze zdruzgotany jestem. Odnosze wrarzenie ze musi byc to silnie zwiazane z twoim stanem umyslowym.
Juz gdzies pisalem, ze jezeli masz jakies problemy ze soba to albo napisz o tym na forum albo udaj sie do specjalisty. Napewno kto bedzie potrafil ci pomoc.
No chyba ze to faktycznie o malego wacka chodzi i ze twoj chlopak nie jest z tego powodu hapi. Na to nie ma ratunku. Allleee czekaj. Jest ratunek. Mozesz sie co calkiem pozbyc i przerobic sie babe. Predyspozycje do dyskusji w babski sposob juz masz.
Teraz jak bedziesz mnie nagradzal za ten post, nie zapomnij tylko dokladnie opisac co twojej chorej bani sie nie spodobalo. A zrob to po to aby inni, madrzejsi, ci majacy cos do powoedenia wiedzieli czym sie idiocie z kompleksami nie narazic.
No to tyle.
Pozdrawiam 'uzyszkodnikow'(dzieki kreator) i do zobaczenia jak mi idiota bana zdejmie. Ciekawe ile to potrwa? Pewnie napisze cos w stylu 'co najmniej na rok i i tak zaluje ze tak pozno sie zdecydowalem'. No mowie ze baba. Tyle sie decydowac. Buahahahahahaha.


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron