Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
MasterLukasz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2014 13:58

wypadek w pracy, jak dostać odszkodowanie?

Postautor: MasterLukasz » 04 cze 2014 14:09

witam
Jestem pierwszy raz w UK, pracuje w magazynie od ponad miesiaca, nie mam kontraktu bo pracuje przez biuro posrednictwa pracy 24/7 (Labour Zone) . Miałem wypadek w pracy, poślizgnołem się na brudnej podłodze i skreciłem kostke, nie pracuje już ponad tydzien, firma dla której pracuje nie wypłaca sickpay,współpracownicy mi doradzili żebym spróbował odzyskac pieniadze z ubezpieczenia firmy, w końcu na kazdym pays lipie mam odprowadzane ubezpieczenie a sama firma tez napewno ma ubezpieczenie,nie pracuje (być może w piątek wrócę do pracy) za wynajem musze płacic i za jedzenie też, czy ktoś wie i mógłby mi podac mail lub nr tel do jakiejs firmy która zajmuje sie takimi rzeczami ? Z góry dziękuje !

Grzegorz75
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2014 23:47

Postautor: Grzegorz75 » 06 lip 2014 23:51

Witam

Zalatwiles juz odszkodowanie za wypadek? Jesli nie to pisz sprawe mozna zalatwic ale tylko przex firme spevjalizujaca sie w odszkodowaniach. Sprawy trwaja dlugo ale da sie wyrwac fobty kesz.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 103 gości

cron