Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
stevcio
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 01 cze 2014 18:49

Pomocnik na budowie

Postautor: stevcio » 01 cze 2014 18:55

Witam, oboje z kolega bysmy chcieli wyjechac do Angilii. Najlepsza dla nas praca byłby pomocnik na budowie jako, ze pracowalismy juz w PL oraz jestesmy po technikum budowlanym.
Ja jezyk znam w stopniu komunikatywnym.
I tu pytanie do Was, latwo o taka prace w Anglii, najlepiej w Londynie?
Jak wyglada wynajecie mieszkania(z dziewczyna moglbym wynajac pokoj)
Ile sie srenio zarabia? Najlepiej byloby pracowac u polaka, lub aby ktos tam byl ktoz zna PL.
Opiszcie co i jak, z góry dzieki :)

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: Pomocnik na budowie

Postautor: marekleyton » 01 cze 2014 19:50

stevcio pisze:Witam, oboje z kolega bysmy chcieli wyjechac do Angilii. Najlepsza dla nas praca byłby pomocnik na budowie jako, ze pracowalismy juz w PL oraz jestesmy po technikum budowlanym.
Ja jezyk znam w stopniu komunikatywnym.
I tu pytanie do Was, latwo o taka prace w Anglii, najlepiej w Londynie?
Jak wyglada wynajecie mieszkania(z dziewczyna moglbym wynajac pokoj)
Ile sie srenio zarabia? Najlepiej byloby pracowac u polaka, lub aby ktos tam byl ktoz zna PL.
Opiszcie co i jak, z góry dzieki :)


echh chlopie temat tu byl walkowany setki razy , nie jest tak jak myslisz ze jest.

1. na przyjazd musisz miec oszczednosci zeby sie jakos ogarnac. czyli co najmniej 600 funciakow + ZELAZNA REZERWA na powrotny bilet jakby co

2. zeby pracowac na budowie w UK , wogole na nia wejsc musisz miec zaliczone CSCS

3. zeby pracowac musisz miec NIN i teraz tez juz UTR bo nikt cie nie zatrudni , bedziesz musial pracowac jako selfemployed
4. jako pomocnik na budowie czyt. robol / labourer/ dostaniesz jakies 6.31 na godzine brutto

czyli serio mowiac ..jakies 45 na reke dziennie....

stevcio
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 01 cze 2014 18:49

Postautor: stevcio » 01 cze 2014 19:59

Ogólnie to teraz chce iść.na politechnika budownictwo. Doszedłem przez ten czas język i myślicie, że warto po czym takim tam wyjechać? Aby już nie być pomocnikiem tylko np. juz liczyć tam jakieś konstrukcje czy coś.
Sorry pisałem z kory ze słownika.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2014 21:06 przez stevcio, łącznie zmieniany 1 raz.

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 01 cze 2014 20:31

stevcio pisze:Ogólnie to teraz chce iść.na politechnika budownictwo. Doszedłem przez ten czas język i myślicie, że warto po czym takim tam wyjechać? Aby już nie być pomocnikiem tylko np. juz liczyć tam jakieś konstrukcje czy coś.


jedyne co ci tu pozwola liczyc to miotly w magazynie...

zadne z uprawnien specjalistycznych / technicznych/ nie sa transferowane i uznawane w UK, w innych krajach UE owszem ale nie tu,
tu musialbyc skonczyc architekture i projektowanie konstrukcji / studia oczywiscie/


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości

cron