Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
grzesiek9020
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2011 18:34

wyjazd do anglii w ciemno

Postautor: grzesiek9020 » 24 cze 2011 16:16

Witam
Mam 21 lat. Oczywiście jak prawie wszyscy chcę wyjechać w ciemno za granicę. Najlepiej do Londynu, (lub inne miasto kwestia dogadania się). Angielski znam dość dobrze. Może znajdzie się ktoś we dwoje raźniej, albo grupką. Chcę wyjechać lipiec, sierpień 2011 rok, ale to jest też kwestia dogadania się jaki termin by pasował. piszcie grzesiek9020@o2.pl
Pozdrawiam Grzesiek

MarioCempes
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2011 23:50

Postautor: MarioCempes » 28 cze 2011 14:49

W ciemno to mozesz sie pobawic z koleszkami w ciuciu babke na podworku pod blokiem a nie jechac za granice jeszcze w takim okresie!!!! Wez sie czlowieku zastanow co chcesz zrobic a najlepiej to pie...*** sie w leb mlotkiem to moze Ci przejdzie ten glupi pomysl!! Pozniej bedziesz wystawal ku*** pod stacja metra i zebral od Polakow na bulke bo nie bedziesz mial co zryc!! Jak mnie tacy ludzie jak Ty rozsmieszaja normalnie do lez. Co Ty myslisz ze tutaj jest raj?? Ze mozna sobie w ciemno przyjechac i myslisz ze bedziesz przebieral w ofertach pracy?? Jeszcze z "dosyc dobrym angielskim" buehehehe napewno cos tutaj osiagniesz:P Przespij sie dobrze, i jeszcze raz przemysl, dobrze Ci radze mlody czlowieku!!

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 28 cze 2011 15:00

aaaa to to co :shock:

MarioCempes pisze:Kto nie ryzykuje nie pije szampana


:lol: :lol: :lol:

MarioCempes
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2011 23:50

Postautor: MarioCempes » 03 lip 2011 21:13

banita pisze:aaaa to to co :shock:

MarioCempes pisze:Kto nie ryzykuje nie pije szampana


:lol: :lol: :lol:


Ale mnie przylapales:P Niby tutaj taki wielki zwolennik ryzyka a gosciowi odradza wyjazdu:D Ja jestem za tym zeby ryzykowac ale nie teraz w tym okresie gdzie pelno studentow sie zjezdza i jest za duzo ludzi w stosunku do ilosci miejsc pracy. Na zaryzykowanie jeszcze ma czas:D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2011 09:42

no ale jak wszystko bedzie pieknie i kolorowo to juz nie bedzie ryzyka :wink:

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 04 lip 2011 19:41

Może znajdzie się ktoś we dwoje raźniej, albo grupką.


Uhum, pewnie tak - w podrozy.

BO jak was tu realia zdupia i sie okaze ze " we dwojke" albo "grupka" staracie sie o JEDNA prace to wam przyjaznie przejda bardzo szybciutko....

Juz nie wspomne o tym jak ktos ostatnia szklanke mleka ze wspolnej lodowki podprowadzi....

Obrazek

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 05 lip 2011 09:19

ja nie wiem czemu wszyscy sie tera uparli zeby w ciemno jechac :roll:
wyjedzta ludzie o swicie, przed zmrokiem zajedzieta i bedzieta jechac za widnego w nie w ciemno :roll:

MarioCempes
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 14 maja 2011 23:50

Postautor: MarioCempes » 05 lip 2011 23:30

Mozna tez wyjechac w ciemno przy blasku ksiezyca z jakac piekna dama wtedy napewno bedzie lepiej tak bardziej romantycznie :D :)

Broken290
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2014 18:53

YEAHHHHH!!!

Postautor: Broken290 » 29 maja 2014 18:56

KTO NIE RYZYKUJE TEN SZAPNA NIE PIJE!!! , ZASTANAWIALISCIE SIE DLACZEGO GŁUPI ZAWSZE MA SZCZĘŚCIE????
BO SIE NIE PRZEJMUJE JAKIMIS pie... I SIE NIE MARTWI O TO ZE MOZE BYC ZLE , BOMUSI I BEDZIE BOBRZE :D [/u][/i][/b]

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Re: YEAHHHHH!!!

Postautor: ironick » 29 maja 2014 23:19

Broken290 pisze:KTO NIE RYZYKUJE TEN SZAPNA NIE PIJE!!! , ZASTANAWIALISCIE SIE DLACZEGO GŁUPI ZAWSZE MA SZCZĘŚCIE????
BO SIE NIE PRZEJMUJE JAKIMIS pie...ŁAMI I SIE NIE MARTWI O TO ZE MOZE BYC ZLE , BOMUSI I BEDZIE BOBRZE


kto nie ryzykuje ten nie otrzymuje zlotej lopaty :D

a najlepiej złotĄ łopatĄ


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 28 gości

cron