Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
mgac
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2014 09:44

CV w języku angielskim

Postautor: mgac » 06 maja 2014 09:49

Ostatnio miałem ogromny problem z napisaniem CV w języku angielskim. Nie bardzo wiem jakie obecnie funkcjonują standardy w Wielkiej Brytanii a niedługo wyjeżdżam i zależało mi na czasie. Poczytałem, popisałem, na stronach nie można nic konkretnego znaleźć, same ogólniki. To trochę wkurzające.

O pomoc poprosiłem syna, który jest nieco bardziej obeznany w sprawach komputerowych. Poszperał w internecie i znalazł coś czego właściwie się nie spodziewałem. Firme, która zajmuję się pisaniem profesjonalnych CV. Fajna ekipa, więc postanowiłem podzielić się z forumowiczami, bo własciwie, dlaczego nie?

Jeśli bylibyscie zainteresowani to warto zajrzeć a najlepiej skorzystać z usług do ofert z językiem angielskim tu: http://www.mentorkariery.pl/cv-po-angielsku

Nie, to nie jest spam, tylko dobra wola i godne polecenie za dobrze wykonaną pracę :)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 25 maja 2014 12:09

Nie ma nic prostrzego niz napisac cv - pelno wzorcow w google, za darmo.
Nie dosc, ze glupka z siebie robisz piszac, ze placisz komus by ci cv pisal jak wiele osob za darmo to moze zrobic, to jeszcze spamujesz forum- jak to moja babcia by powiedziala- dziadu! :lol:

svenskam
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2014 11:28

Postautor: svenskam » 27 maja 2014 11:29

Nie nie wiem, znasz zasady, którymi posługują się osoby w pracy HR, że tak od razu zakładasz sukces?

Czasy się zmieniają i forma prezentacji swojego doświadczenia też, szablony to gówno.

svenskam
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2014 11:28

Postautor: svenskam » 27 maja 2014 11:29

Nie nie wiem, znasz zasady, którymi posługują się osoby w pracy HR, że tak od razu zakładasz sukces?

Czasy się zmieniają i forma prezentacji swojego doświadczenia też, szablony to gówno.

Ellis
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 16 kwie 2013 11:42

Postautor: Ellis » 09 lis 2014 23:23

aina24 pisze:Nie ma nic prostrzego niz napisac cv - pelno wzorcow w google, za darmo.
Nie dosc, ze glupka z siebie robisz piszac, ze placisz komus by ci cv pisal jak wiele osob za darmo to moze zrobic, to jeszcze spamujesz forum- jak to moja babcia by powiedziala- dziadu! :lol:



Faktycznie, nie ma nic prostszego a jednak tysiace CV ktore otrzymuje od polakow to.. jakby to ujac..... TEGO SIE NIE DA UJAC !


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości