Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
waski38
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2014 16:01

UTR a reference tax POMOCY

Postautor: waski38 » 17 kwie 2014 19:51

Witam.
Mam pytanie i oczekuje szybkiej odpowiedzi dlatego pisze tutaj.
Dostałem pocztą coś takiego z HM Revenue Customs
new tax reference 123/dh29384 a pod spodem 67 E4 70 32 coś takiego znajduje się na piśmie. I powiedzmy że znalazłem pracę i pracodawca wymaga UTR i mówi mi, że jesli mam numer podatkowy to musi być tam UTR i ze składa sie z 10 liter. I sam nie wiem czy to którys z tych czy nie.

Jeśli nie to prosze o odpowiedz.
Ten numer jest tylko dla self employers?
Co zrobić by go otrzymać i czy szybko się wyrobie z tym.

Prosze o odpowiedz i nie usówanie tematu do czasu odpowiedzi, od tego zależy moja przyszłość. Pozdrawiam i licze na odpowiedzi

emilia1979
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 sie 2011 14:22

Postautor: emilia1979 » 21 maja 2014 12:31

Niedawno się rejestrowałam jako samozatrudniona i potem dostałam właśnie list z numerem UTR - Unique Tax Reference Number.
Żaden z Twoich numerów nie wygląda na UTR.
To musi być dziesięć znaków - ale dziesięć cyfr. Ja mam je zapisane jako dwie grupy po 5 znaków.
Zarejestruj się jako samozatrudniony odpowiednio i czekaj na list z HMRC. Czasem to trwa kilka tygodni, ale to jedyny sposób.
Jak się zarejestrować??? - ja znalazłam instrukcje tutaj:
http://twojsukcesuk.co.uk/index.php/nas ... lnosc-w-uk
Wydaje mi się, że to jedyny sposób, żeby dostać UTR.
Pozdrawiam
Emmy

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 22 maja 2014 23:44

emilio, czy mozesz polecic jakies inne strony czy posilkujesz sie tylko ta o sukcesie?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron