Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
waski38
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2014 16:01

CSCS czy konieczny NIN. CIS jakie opłaty?

Postautor: waski38 » 26 mar 2014 21:27

Mam pytanie czy nie mając NIN mogę ubiegać się o CSCS czy może wystarczy tylko zaswiadczenie ze bylem na spotkaniu i własnie oczekuje na przyznanie numeru?

Druga sprawa jesli uzyskam CIS i wówczas dopiero będę szukać pracy, to jakie są koszty? bo domyślam się, że to zwiększy moje szanse w znalezieniu pracy, a nie wiem czy opłaca mi się robić to wczesniej nie mając nic pewnego w obawie przed opłatami.

Mam prace w fabryce ale planuje przenieść się na budowlankę gdyż jestem budowlańcem, proszę o jakieś rady, jestem od niedawna w UK i nie mam tu nikogo kto by mnie pokierował więc chciałbym konkretnych odpowiedzi tutaj i prosze o nie pisanie w stylu "wyszukiwarka nie gryzie" tak ale kazdy przypadek jest indywidualny i ciężko jest mi w pełni zrozumieć niektóre wątki więc zakładam własny.

Pozdrawiam

skoti31
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2014 23:35

Postautor: skoti31 » 26 mar 2014 23:47

Robiłem teraz cscs przez biuro pośredniczące te sprawy i musiałem wpisać swój NIN zadzwoń może do jakiegoś pośrednika co to załatwia i spytaj się czy przejdzie to. pozdrawiam

gabart
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2013 23:11

Postautor: gabart » 06 kwie 2014 20:06

możesz

skoti31
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2014 23:35

Postautor: skoti31 » 18 maja 2014 10:46

Kto pomoże bo mam kłopot muszę zadzwonić do CIS i podać im numer UTR, nie mogę się dodzwonić a przez neta za bardzo mam motate, może ktoś mi pomóc?! Postaram się odwdzięczyć, dziękuję


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 89 gości