Ogólne rozmowy na tematy związane z mieszkaniem w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia mieszkaniowe można znaleźć pod adresem www.londynek.net/accommodation
KatarzynaP
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2014 14:56

nasze mieszkania w Polsce

Postautor: KatarzynaP » 27 lut 2014 14:58

co z nimi robicie, kiedy jesteście w UK?

Boje się wynająć a nie mam nikogo, komu mogłabym powierzyć opiekę nad mieszkaniem. Słyszałam o zarządzaniu najmem ... ale nic o tym nie wiem.
Wypowiedzcie się proszę co robicie ze swoimi polskimi mieszkaniami.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 27 lut 2014 16:34

Pewnie jest tak samo jak tutaj. Oddajesz dom pod opiekę agencji i oni się tym zajmują, a Tobie tylko spływają co miesiąc pieniążki na konto.

1stLondon
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2014 19:09

sa sprawdzone firmy

Postautor: 1stLondon » 27 lut 2014 19:11

... tak, jak tutaj - w Polsce nie jest to rynek tak rozwiniety, jak w UK, ale tez jest, tylko trudniej znalezc.
Ale sa - Silesian Flats, MZURI itp ... poszukaj w google ;)
I zaznacz, jakiego miasta dotyczy - niektore sa lokalne, ale tez dobre, jesli CI przypasuja ;)

1stLondon
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2014 19:09

sa sprawdzone firmy

Postautor: 1stLondon » 27 lut 2014 19:12

... tak, jak tutaj - w Polsce nie jest to rynek tak rozwiniety, jak w UK, ale tez jest, tylko trudniej znalezc.
Ale sa - Silesian Flats, Mzuri itp ... poszukaj w google ;)
I zaznacz, jakiego miasta dotyczy - niektore sa lokalne, ale tez dobre, jesli CI przypasuja ;)

1stLondon
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2014 19:09

przepraszam

Postautor: 1stLondon » 27 lut 2014 19:13

nie chcialem zaspamowac ;)

hajmaciej
Gastarbeiter
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017 11:53

Re: nasze mieszkania w Polsce

Postautor: hajmaciej » 08 cze 2017 17:04

O, to ciekawe, nie wiedziałem o takich agencjach. Myślę ostatnio nad zakupem czegoś, może w Akacjowej Alei w Radzyminie, bo na stronie to wygląda po prostu świetnie. Sami zobaczcie sobie na stronie http://www.akacjowaaleja.pl/. Jak się zdecyduję to może faktycznie skorzystam z usług takiej firmy, która zajmuje sie taką profesjonalną opieką nad wynajmowanym mieszkaniem w Polsce.


Wróć do „Mieszkanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości