Borders, Grampian,
Highland, Lothian, Shetland,
Strathclyde, Tayside, Western Isles,
Dundee, Edinburgh, Glasgow, Inverness
user849049
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2007 17:14

Strony internetowe o Szkocji

Postautor: user849049 » 30 sie 2007 17:29

Cze,


na poczatku chcialbym sie przywitac, jestem w Szkocji od 3 lat i regularnie czytuje to forum. Niestety dopiero dzisiaj sie zarejestrowalem w serwisie, na forum, mozecie na mnie liczyc bo na pewno bede staral sie pisac i odpowiadac :)

Chcialem zwrocic Wasza uwage na strony ktore pojawiaja sie w internecie o tematyce Szkockiej.

Jeszcze kilka lat temu byly to nieliczne serwisy.
Dzisiaj stron jest znacznie wiecej, posiadaja wszystkie dostepne nazwy i domeny, tresc podobna.

W ostatnim czasie spis takich stron, w Wielkiej Brytanii przeprowadzila gazeta Polish Express wymieniajac wiele z nich.

Ja znalazlem cos swiezego, to nie strona a grupa dysuksyjna, darmowa.


Przedstawiam ja Wam gdyz sadze ze jest to cos nowego.
Wejdzie i sami sie przekonajcie, sprawdzcie, poczytajcie.


Kolejna strona ktora juz zapewne znacie jest
Strona funkcjonuje od dawna, ma juz swoich uzytkownikow, zapewne rowniez wielu z nas.
Duzo tresci, newsow, wiadomosci o zyciu w Szkocji.
Serwis oferuje nam jednak cos co oprocz Londynek.net oferuje nam malo kto, porzadek informacji, wszystko jest ulozone i latwe do znalezienia.

Zachecam wszystkich do dowiedzenia serwisow ktore podalem, zapoznanie sie z nimi, sprobowanie czegos nowego i wciaz tworzenie spolecznosci polskiej na Wyspach.

Jako ze post ten napisalem na Londynek.net, ma on na celu wylaczny zakres informacyjny, nie naleze do zadnych firm czy instytucji a tematy ktore chcialbym poruszac maja pokazac miejsca ktore nie sa jeszcze znane.

Jesli post nie jest zgody z regulaminem prosze o jego usuniecie.


Pozdrawiam

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 31 sie 2007 09:32

Londynek.net swoim zasiegiem nie obejmuje jedynie Londynu ale calą Wielką Brytanię oraz Irlandię i jako taki chce być postrzegany.

Zapraszamy również do naszego nowego serwisu www.UKipedia.eu

pozdrawiam

kiakrogabalma
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2019 17:32

Re: Strony internetowe o Szkocji

Postautor: kiakrogabalma » 30 lip 2019 17:39

Thank you so much for sharing such useful and interesting information. Your website is highly effective and contains worthy content. I find it more enjoyable than any other show.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fme.KitchenCraze&hl=en_US


Wróć do „Scotland”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron