Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Paulina
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 31 mar 2008 15:43

Szukam koleżanki do pogadania

Postautor: Paulina » 28 maja 2008 12:18

Hej. Mam 24 lata i mieszkam na polnocy w New Southgate. Przyjechalam tu do chlopaka ale on duzo pracuje i calymi dniami nie ma go w domu. Szukam kolezanek z ktorymi moglabym sie spotkac, pogadac a nawet zaprzyjaznic, moze poszukac pracy bo tak zawsze razniej prawada. Jesli tez czasem nie masz sie do kogo odezwac to napisz. pozdrawiam. :P

kashadi
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2008 02:16

Postautor: kashadi » 26 lip 2008 11:28

HEY
wiem co czujesz. Kilka lat temu ja tez przyjechalam tu do chlopaka,bylo to zaraz po wejsciu Polski do UE , wiec tym bardziej czulam sie wyobcowana i samotna ,poniewaz wtedy bylo bardzo trudno spotkac polakow (wiadomo byli ale malo) Jezeli nie musisz pracowac to polecam zapisanie sie do szkoly na southgate ,sa tam rozne kursy, jezykowe i nie tylko ,a przede wszystkim sporo Polakow ,wiec zawsze znajdzie sie jakas bratnia dusza.
Osobiscie chetnie wyrwalabym sie na jakas kawke ,ale niestety pracuje od rana do wieczora ,wiec sama rozumiesz ,chociaz kto wie moze jakos uda mi sie w wolny dzien zwlec z lozka ;)
pozdrawiam

kashadi
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 24 lip 2008 02:16

Postautor: kashadi » 26 lip 2008 11:30

heh dopier teraz zauwazylam te twoja wiadomosc zostala wyslana 2 miesiace temu .... pewnie pisalam do eteru heh

Paulina
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 31 mar 2008 15:43

Postautor: Paulina » 26 lip 2008 16:46

hej, ciagle obserwuje ten temat takze nie piszesz do eteru. pozdowionka

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 26 lip 2008 21:49

hej Paulina, ja to tam zawsze jestem chetna na jakies kawki :wink:

kaslawka(malpka)yahoo.co.uk to moj adres mailowy. napisalam malpka, bo mi tak kolega forumowy Gherbid doradzil :wink:

Pozdrowionka


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości