Wszystko co dotyczy miasta Londyn
jsambor
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2016 08:13

złodzieje papierosów!!!!

Postautor: jsambor » 21 maja 2016 08:40

do tych co probuja sobie dorobic na sprzedawaniu papierosow!! niestety niektórzy musza !!!!!!!!!! ostrzegam !!
wczoraj zostalam oszukana przez pare polakow ! (dziewczyna ok 25-30 przez tel brzmila troche jak facet, gruba i brzydka! dlatego pewnie musi krasc bo ktoby dal jej prace z takim ryjem!! krotka fryzura, wyplowialy rudy kolor) zadzwonila do mnie z ogloszenia z londyku ze chce papierosy i ze podjedzie za jakies 2 godzinki.. podjechala z facetem (malym samochodem koloru jasny czerwony wchodzacy w pomaranczowy.. czyba to byl opel, koles raczej niski bardzo krotko sciety ) dala mi koperte.. ja ze przelicze a ona ze sprawdzi akcyze na papierosach i dosłownie w sekundzie wskoczyła do samochodu i odjechali ... oczywiście zostawiajac mnie z wycinkami z gazet!!! nic nie jest bardziej frustrujace ze fakt ze byli to polacy!!! mieszkam w londynie od 10 lat i takiego świństwa jeszcze od nikogo nie otrzymalam !!! Polak Polakowi zawsze pomoze!!!!
wiec ci co sprzedaja papierosy uwazajcie na pare polaczkow... niestety wiedzieli co robia !! odpowiednia gadka i przygotowanie .. ja pewnie jestem jedna z wielu ktorych okradli!!

nakuik
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2016 14:38

Re: złodzieje papierosów!!!!

Postautor: nakuik » 22 maja 2016 14:40

dziwne, miałem bardzo podobną sytuację. Też z polakami. Dzięki za informacje

theptok
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2018 16:36

Re: złodzieje papierosów!!!!

Postautor: theptok » 18 maja 2018 16:45

sprzedajesz nilegalnie szlugi musisz sie z tym liczyc, ze robisz wielki blad bo dilujesz, ciesz sie i dziakuj ze nie dostalas z noza bo to chore miasto


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości