Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Wodolks
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2015 15:54

Transport na Luton i Stansted

Postautor: Wodolks » 05 sty 2015 19:39

Jeśli potrzebujecie transportu na lotnisko to NIE polecam firmy Polish Airbus, (której pośrednikiem jest Gosia Trave) gdyż nie bierze ona odpowiedzialności za swoje czyny. Z doświadczenia mojego i wielu znajomych wiele razy kompletnie się nie spisała. Potrafią zadzwonić o 23ciej aby poinformować, że bus nie przyjedzie o 5 rano ale trzeba się zgłosić już o 3ciej.
Potrafią też nie zjawić się w ogóle i nie zwrócić pieniędzy twierdząc, że i owszem się zjawili a to klient się nie stawił.
Kierowcy są często naburmuszeni (nie wszyscy, paru jest pomocnych i uprzejmych) a podróż z właścicielką firmy, która czasem się zjawia swoim samochodem jest doprawdy dość "ciekawym" doświadczeniem... Pani owa sporą część podróży spędza na telefonie prując po autostradzie z prędkością światła. Jeśli raczyła telefon odłożyć, to przeklina sąsiadujących użytkowników drogi. Nie wiem jak państwo ale ja nie miałam ochoty tego słuchać. Tak więc moja podróż z firmami Polish Airbus i Gosia Travel została zakończona. Część znajomych zrezygnowała już dawno a pozostała część właśnie rezygnuje.
Korzystam teraz z taksówki pod numerem 0208 578 1111. Fantastyczny serwis, zawsze na czas, zawsze pomocni kierowcy. Około 40 funtów na Luton z zachodniego Londynu za jedną osobę a około £60 za 3 osoby. Więc jeśli jest was troje to podróż spod domu będzie tańsza niż Airbusem. Nigdy nie podróżowałam taksówką w dwójkę więc nie wiem jaka byłaby cena. Wiem, że niewiarygodnie nieuprzejmej i aroganckiej właścicielki firmy Airbus nie chcę oglądać już nigdy.
Danuta

Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron