Wszystko co dotyczy miasta Londyn
madziaborucka
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2014 18:21

Polska Restauracja Made In Poland

Postautor: madziaborucka » 13 sie 2014 00:04

Dopiero co otworzyliśmy i zapraszamy serdecznie do nas na śniadania i obiady, w szczególności zależy nam na nawiązaniu współpracy z firmami, oferujemy obiady abonamentowe, codziennie coś innego, zawsze zupa i drugie danie za 6.80L. Dowóz na razie mamy jedynie przy zamówieniach do firm w pobliżu naszej restauracji, jednak z czasem zamierzamy wprowadzić także dowóz do osób prywatnych. Pracują u nas wykwalifikowani kucharze z wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu możemy zaoferować pyszne polskie dania. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej restauracji i liczymy na komentarze pod postem z uwagami.

Adres: 24 Sunbeam Rd
NW10 6JI
W pobliżu stacja metra North Acton.

Numer kontaktowy: +44 7443 294765

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 14 sie 2014 01:37

nie wiem jak inni to odbieraja, ale jak ja zobaczylam post z trescia restauracja (...) Made in Poland to od razu skojarzylo mi, sie, ze jedzenie musi byc malo swieze skoro dania sa robione w Polsce i wiezione i sprzedawane tutaj, bo na to wskazuje nazwa, chyba troche sensu nie ma?..
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2014 16:41 przez aina24, łącznie zmieniany 1 raz.

Maryanna
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 04 paź 2012 10:23

Postautor: Maryanna » 08 wrz 2014 12:45

polecam bardzo - jedzenie wysmietnite i taniej w porownaniu z innymi polskimi restauracjami

polecam

madziaborucka
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 07 sie 2014 18:21

Postautor: madziaborucka » 02 lis 2014 21:07

aina24 - Fakt, że nazwa jest taka, a nie inna ma wskazywać, iż jest to polska kuchnia. Każdy to może odbierać na swój sposób, jednak pragnę poinformować, że dania są przygotowywane na miejscu przez polskich kucharzy, którzy są "made in poland", więc interpretacji może być wiele. :)

Maryanna- Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. :)

Niedługo otwieramy drugi lokal w lepszej lokalizacji gdzie będzie więcej miejsc, po remoncie napiszemy gdzie się znajduje.[/list]


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości