Wszystko co dotyczy miasta Londyn
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 30 kwie 2014 12:45

Nie? Bardziej posh by bylo! no ale wiem, Januszki moglby by nie zrozumiec jakby bylo bez krzaczkow

Marny z ciebie dyrektor jak sam musisz na maile odpisywac ... PA nie ma? bida

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 30 kwie 2014 13:01

usercostam pisze:
banita pisze:bo rozumiem ze panu dyrektorowi to inny pan dyrektor pobudowal chalupe, upiekl chleb i zasadzil ziemniaki co?


Osoby, które stworzyły plan chałupy, ogarnęły materiały i koordynowały pracami , po osoby układające cegły, elektrykę itd nie zarabiają minimalnej stawki - chyba, że mówisz o Januszach noszących cegły - to fakt ich praca jest potrzebna, ale to nie jest sposób na życie - człowiek tak pracując długo nie pociągnie.

Moj brat robi takie plany budowy budynkow tzn co I jak wstawic by dom stal I do minimalnej stawki to mu baaardzo daleko a ma dopiero 25 lat I to w Polsce taka prace ogarnal od razu na pierwszym roku studiow praktyki najpierw robil, potem jakiegos lepka poznal I robil projekty a tamten bral to na siebie i tylko poprawial, a teraz wlasnie juz studia skonczyl I na wlasna reke robi i projektow jest bardzo duzo bo ludzie ciagle cos buduja, powiekszaja itd.. Jeden projekt 3 wieczory a kasa naprawde nie zla...

Wiec jak mi ktos mowi, ze ucieka z Polski bo tam nic sie nie da to ja nie wiem.. Jak ktos w pl sobie nie radzi to tu tymbardziej sobie nie poradzi bo dodatkowo dogadac sie nie mozna.

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 30 kwie 2014 13:37

@banita - a co ty masz do polskich znaków? 8) Czasy gdy trzeba było cokolwiek instalować to już dawno minęły. W każdym systemie ( w mobilnych również ) zmieniasz layout klawiatury w mniej niż minutę.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 kwie 2014 13:39

banita pisze:Nie? Bardziej posh by bylo! no ale wiem, Januszki moglby by nie zrozumiec jakby bylo bez krzaczkow

Marny z ciebie dyrektor jak sam musisz na maile odpisywac ... PA nie ma? bida


Wyobraź sobię, że odpisuje na maile. Czasem nie wypada, aby PA odpisywała.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 30 kwie 2014 13:40

gamedev pisze:@banita - a co ty masz do polskich znaków? 8)


nic zupelnie, obsmiewam jedynie fantaste

Pawelek91
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2014 14:31

Postautor: Pawelek91 » 07 maja 2014 14:38

człowieku na jakim Ty świecie żyjesz. Nikt Ci nie powie ani w Polsce a ni za granicą ile tak naprawdę zarabia... ogarnij się najpierw


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron