Wszystko co dotyczy miasta Londyn
zbyszko89
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2014 18:28

Interesujecie się nlp/rozwojem osobistym?

Postautor: zbyszko89 » 06 lut 2014 18:33

Witam serdecznie..
Jednym z moich celów na ten dopiero rozpoczynający sie rok jest zorganizowanie wspólnego klubu rozwoju w londynie..
jesli kiedykolwiek słyszałeś lub chciałbyś sie dowiedzieć więcej o nlp e-biznesie psychologii sukcesu itp daj znać
wpis ten ma na celu 'badanie rynku' , i czy młodzi (czujący się młodo) ludzie w Londynie chcą się rozwijać zamiast narzekać na wszystko dookoła.. ;)

szukam ludzi przedewszystkim zmotywowanych i otwartych.. lubiących nowe wyzwania..
jeśli uważasz że małe szkolenie coś w stylu TED raz w miesiącu lub częściej to dobry pomysł daj znać.. ;) wszyscy są mile widziani,, ci co już posiadają jakąś wiedzę oraz ci którzy chcą się rozwijać...

nowy rok.. nowa zajawka.. czas na działanie.. ;)

pisz maila lub smsy z pomysłami ideami lub poprostu daj mi swoje wsparcie a może uda nam się razem to jakoś rozbujać..
nie ukrywam że nie dam rady sam wszystkiego zorganizować więc na chętnych czeka dużo pracy nauki zabawy i masa nowej wiedzy i doświadczenia.. ;)

napisz teraz..
a może podobna grupy już działają..?

zbyszko89
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2014 18:28

Postautor: zbyszko89 » 07 lut 2014 14:01

pewnie że następny..
patrząc na wpisy na rodzimych forach/ ogłoszeniach.. to duzo ludzi nie wie co ze soba robić.. nudzi się.. szuka kontaktów/ znajomych..
więc czemu by nie zorganizowac się w kilka takich osób..
wydaje mi się że to jednen z najlepszych sposobów na poznawanie ludzi..
nie musi być nas dużo.. piątka na początek wystarczy.. ;)

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 07 lut 2014 15:40

Kochamy cie zbyszko ....


Aaas to nie ta terapia...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 lut 2014 15:44

my tu jestesmy juz wystarczajaco rozwinieci :)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 lut 2014 16:17

my tu jestesmy juz wystarczajaco rozwinieci :)

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 07 lut 2014 18:50

zbyszko89 pisze:patrząc na wpisy na rodzimych forach/ ogłoszeniach.. to duzo ludzi nie wie co ze soba robić.. nudzi się.. szuka kontaktów/ znajomych..


zerknij na meetup

(nie wiem gdzie ty widzisz te wpisy od nudzacych sie i niewiedzacych co ze soba zrobic)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 lut 2014 20:02

ironick pisze:
(nie wiem gdzie ty widzisz te wpisy od nudzacych sie i niewiedzacych co ze soba zrobic)


Pewnie mu o posty Ainy chodzi ;)


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości