Wszystko co dotyczy miasta Londyn
kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

faceta szukam- to nie ogloszenie

Postautor: kocinek70 » 29 gru 2013 00:34

Poczytałam ogłoszenia towarzyskie tu i u konkurencji. Ogłosiłam się.
Odezwali się do mnie - "separanci", rozkoszne chwile i ... i już
To okropne jak można być tak wielkim nikim i oszukiwać innych, siebie?
Nie rozumie.
To mnie spotkało, bo chyba to Was interesuje:
1. separacja - komorka wylaczona
2. kocham Cie, ale spotykajmy sie u ciebie,
3. jestem pod wplywem- ty tak na mnie dzialasz
4. wypijemy Twoje zdrowie,
5. przytul mniemmmmmmmmmmramm . bo zona tak nie umnie.
Staram się zrozumieć, że nie każdy "ogarnął" podstawówkę, nawet dopuszczam do głowy, iż nie każdy ma zawodówkę, ale do cholery musicie tak pisać jak Kali, jak prostak?? Przecież w necie są takie sprawdzalniki, hi hi, ortografii, dlaczego piszecie jak niemoty? Dlaczego !

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 01:01

hahahhah dobre , dobre :)))

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 01:09

Widocznie zle napisalas ogloszenie - zachecajac wariatow desperatow.

Napisz jeszcze raz. Wymien czego NIE szukasz (i niech to bedzie bardzo dluga lista).

100 przeczyta i pojdzie dalej a moze jeden przeczyta, pomysli i odpisze.

A przeciez nie o ilosc chodzi a o jakosc.

Powodzenia.

kocinek70
Gastarbeiter
Posty: 34
Rejestracja: 23 gru 2013 02:14

Postautor: kocinek70 » 29 gru 2013 02:20

A Co ty Emigrantko kochana, napisalam , ale oni i tak jak cmy do lampy. Czasem sie zastanawiam, czy slusznie bronie Polakow tu. Ja spotykam, guzik, spotkalam same zle egzemplarze.

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 29 gru 2013 02:45

Wiec olej polskie portale sikiem prostym ...

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 29 gru 2013 02:48

jest jeden fajny portal Pakistanski gdybys chciala...

:)

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Postautor: ironick » 29 gru 2013 12:48

kim sa 'separanci'?
ze niby w separacji?
jesli tak, to co maja mowic?
zreszta, kazdy mowi to samo
sa nikim, a wydaje im sie, ze sa KIMS

AnkaFic
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2013 11:31

Postautor: AnkaFic » 13 sty 2014 17:10

Dobre!:) W Internecie Panowie tacy chętni!:) Chociaż myślę, ze po prostu źle szukałaś. Na portalach randkowych co prawda też może się trafić któryś z powyższych typów, ale jest też sporo fajnych facetów. Jak naprawdę chcesz kogoś poznać zerknij na coś sprawdzonego, np. polish souls. Większość osób, które tam spotkałam raczej nie pasowała do Twojej klasyfikacji.:)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 sty 2014 17:31

AnkaFic pisze:Dobre!:) W Internecie Panowie tacy chętni!:) Chociaż myślę, ze po prostu źle szukałaś. Na portalach randkowych co prawda też może się trafić któryś z powyższych typów, ale jest też sporo fajnych facetów. Jak naprawdę chcesz kogoś poznać zerknij na coś sprawdzonego, np. polish souls. Większość osób, które tam spotkałam raczej nie pasowała do Twojej klasyfikacji.:)


Ilu z nich dałaś?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: faceta szukam- to nie ogloszenie

Postautor: aina24 » 15 sty 2014 13:15

kocinek70 pisze:Poczytałam ogłoszenia towarzyskie tu i u konkurencji. Ogłosiłam się.
Odezwali się do mnie - "separanci", rozkoszne chwile i ... i już
To okropne jak można być tak wielkim nikim i oszukiwać innych, siebie?
Nie rozumie.
To mnie spotkało, bo chyba to Was interesuje:
1. separacja - komorka wylaczona
2. kocham Cie, ale spotykajmy sie u ciebie,
3. jestem pod wplywem- ty tak na mnie dzialasz
4. wypijemy Twoje zdrowie,
5. przytul mniemmmmmmmmmmramm . bo zona tak nie umnie.
Staram się zrozumieć, że nie każdy "ogarnął" podstawówkę, nawet dopuszczam do głowy, iż nie każdy ma zawodówkę, ale do cholery musicie tak pisać jak Kali, jak prostak?? Przecież w necie są takie sprawdzalniki, hi hi, ortografii, dlaczego piszecie jak niemoty? Dlaczego !



az z ciekawosci weszlam poczytac te ogloszenia na Londynku :)
no i w sumie sa i normalne osoby tez, wiec jak ktos mocno chce to chyba da sie tam kogos spotkac...

a z drugiej strony jesli 70 wskazuje twoj rocznik tj 1970 to w tym wieku raczej jesli ktos jest samotny to trzeba sie liczyc z tym, ze po przejsciach, bo watpie by ktos bylby tak zajety zyciem, ze dopiero po 40 szukal pierwszej milosci.. a separacja nie jest niczym zlym w sumie, zalezy kto zawinil, czasem sie ludzie nie dogaduja i chyba lepiej sie rozstac, a jak sie kogos pozna to jest latwiej odejsc, wiec pewnie to z tego powodu.

A co do reszty to zalezy od tego jak sie oglosisz. Duzo kobiet pisze tam tylko pare slow i czesto najmniej waznych. Jesli nie szukasz kochanka tylko kogos na zawsze to tak napisz wprost w ogloszeniu. Jesli nie chcesz kogos z nalogami to tez to napisz w ogloszeniu to unikniesz takich telstow jak wypisalas wyzej, tylko trzeba wiedziec czego sie chce i tak sie oglosic, skoro twoje ogloszenie przyciagnelo taka melina to moze bylo cos w nim nie tak(?)


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości