Wszystko co dotyczy miasta Londyn
speediee
Gastarbeiter
Posty: 95
Rejestracja: 13 lis 2013 13:57

Postautor: speediee » 16 lis 2013 10:29

OK widzę, że zabrnęliśmy dość daleko a może trzeba zawęzić obszar poszukiwań :)

Może napisz co konkretnie chcesz fotografować tj. jaki "towar" na sprzedaż?

Jeżeli są to drobne rzeczy np. biżuteria może lepszym pomysłem będzie namiot plus 2 lampki biurowe z dużym kloszem ale z żarówkami 6500K? Czyli oświetlenie stałe a nie błyskane. Do tego można jeszcze byle statyw za 10Ł i już :) koszty niewielkie jak się poszuka na eBayu.

Napisz co to ma być to będziemy bardziej pomocni :P

Co do D3200 - IMO to zależy czy złapiesz bakcyla czy nie. Bo jak złapiesz to obawiam się, że szybko zacznie ci przeszkadzać. To jest 'entry level' więc jest ograniczony a te 24MPx nie robią na mnie wrażenia :)
Wole np. 51 pkt ostrości lub sync. 1/250s i możliwość podpinania szkieł na śrubokręt :P

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 16 lis 2013 11:24

Sprzedaję gotowe szydełkowane serwetki i zdjęcia robię albo na jednolitym tle, albo w kompozycji z różnymi przedmiotami (kwiaty, filiżanki itp).

Planuję jeszcze otwarcie sklepu internetowego z kordonkami, bo w Polsce są dużo tańsze i dostępne w znacznie szerszej gamie kolorów i często lepszej jakości niż tutejsze. Do zdjęć kordonków będę pewnie potrzebowała tego białego namiotu i porządnego światła, żeby dobrze oddać kolor.

speediee
Gastarbeiter
Posty: 95
Rejestracja: 13 lis 2013 13:57

Postautor: speediee » 17 lis 2013 10:40

Myślę, że temat masz mocno naświetlony - jeżeli tak to mogę określić :)
Sama musisz zdecydować co chcesz kupić.
Powodzenia i daj znać co z tego wyszło :)

ps. może admin powinien zrobić z tego osobny temat?

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 17 lis 2013 13:01

Wasze rady przekazałam Św. Mikołajowi, więc po świętach na pewno dam znać co z tego wyszło :wink:

Dzięki wielkie za pomoc.


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości