Wszystko co dotyczy miasta Londyn
krzych81
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2013 20:22

Korepetycje (matematyka, fizyka) - byliby chętni?

Postautor: krzych81 » 05 cze 2013 20:29

Pytanie jak w temacie. Dotyczy to Polaków (a właściwie ich dzieci). Mam w planie wyjazd do Londynu (przy czym nie od razu) i czy byłby sens się tym tam zajmowac?

Mam ponad 10-letnie doświadczenie w korepetycjach w PL.
Do tej pory sporo dobrych opinii od byłych "klientów", a mieszkałem w różnych częściach kraju.

krzych81
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 cze 2013 20:22

Postautor: krzych81 » 06 cze 2013 12:16

blondynek pisze:biorac pod uwage roznice w sposobie nauczania tych przedmiotow - jakos nie widze tego;

to nie chodzi o to ze fizyka czy matematyka w Uk sie rozni :)

po prostu dzieciaki sa tu inaczej uczone tych przedmiotow i musialbys znac tutejsze programy szkolne zeby im pomoc na tyle zeby zaliczaly rozne egzaminy typu SATs, Key Stage, GCSE czy cokolwiek tam obecnie w szkolach jest


ja to rozumiem w ten sposób, że trzeba mieć wgląd do podręczników (a najlepiej do programu nauczania np. z internetowej strony ichniego ministerstwa edukacji)

blondynek pisze:jedno z autopsji powiem - polskie dzieci najczesciej nie maja problemow z matematyka tutaj; przyjezdzaja z Polski lepiej przygotowane, ale dopiero jak wejda w rytm nauczania tutejszego - te roznice na ich korzysc widac;


też zauważyłem, że program nauczania na tzw. Zachodzie jest kilka lat do tyłu względem naszego - szczególnie matematyki (np. to co u nich na studiach, u nas w liceach - pomijam tzw. matematykę wyższą na uniwerkach)

jednak zawsze jakiś % ludzi ma problem z matmą/fizą - bez względu na róznice programowe między krajami... jedynie dane zagadnienie jest omawiane wcześniej lub później

liczę tutaj najbardziej na jedno - że będa to korepetycje dla uczniów, którzy już się urodzili w UK, więc z tej racji nie będą oni lepiej przygotowani (po prostu nie mieli styczności z polskim systemem edukacji)

Kamcia19
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2013 23:19

Postautor: Kamcia19 » 14 paź 2013 18:42

jestem zainteresowana korkami z matmy, nauka do pl matury. . Mieszkam na Beckenham. moje gg 6443517.


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron