Wszystko co dotyczy miasta Londyn
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 09 wrz 2013 22:06

Obrazek

TomGie
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2013 16:58

Postautor: TomGie » 16 wrz 2013 17:30

RafusG pisze:Ja tez ostatnio sie zalogowalem na polishsouls, calkiem fajny portal.
Tym bardziej ze jest przygotowany pd telefony i juz nie musze sie meczyc z tymi starymi portalami.
A ludzie sa spoko. Spotkalem sie juz z jedna dziewczyna poznana tam i bylo ok, moze nawet bedzie ponowna randki :)



RafusG, a fajna ta dziewczyna? Podeślij link do jej profilu na polishsouls. :)

Na niektórych portalach trafiłem na kilka zdesperowanych kobitek, a tego wolę uniknąć. ;)

aniania098
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2013 12:13

Postautor: aniania098 » 22 wrz 2013 12:15

RafusG zobacz sobie polishhearts, to jest najwiekszy a co za tym idzie najlepszy portal randek w uk. Mam co najmniej kilku znajomych, ktorzy poprzez ten portal stali sie parą.

AnkaFic
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2013 11:31

Postautor: AnkaFic » 23 wrz 2013 18:11

aniania098 pisze:RafusG zobacz sobie polishhearts, to jest najwiekszy a co za tym idzie najlepszy portal randek w uk. Mam co najmniej kilku znajomych, ktorzy poprzez ten portal stali sie parą.



Też fajny, ale w polishsouls.co.uk niedługo ma się pojawić wersja na smartfony, na co już się nie mogę doczekać. Nie wiem jak wy, ale ja w ciągu dnia tylko tak korzystam z neta i dlatego jestem taka wybredna...

tomi74
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 24 wrz 2013 07:35

Postautor: tomi74 » 24 wrz 2013 07:44

Ja też niedawno zajrzałem na PolishSouls, całkiem fajny portal. Umówiłem się nawet z jedną dziewczyną, ale niestety musiała wrócić do kraju. Ale szukam dalej :)

aniania098
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2013 12:13

Postautor: aniania098 » 27 wrz 2013 13:50

@Rafusg


polishhearts posiada aplikacje mobilna od dawna https://play.google.com/store/apps/deta ... ish.hearts

RafusG
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2013 18:25

Postautor: RafusG » 27 wrz 2013 14:21

TomGie pisze:
RafusG pisze:Ja tez ostatnio sie zalogowalem na polishsouls, calkiem fajny portal.
Tym bardziej ze jest przygotowany pd telefony i juz nie musze sie meczyc z tymi starymi portalami.
A ludzie sa spoko. Spotkalem sie juz z jedna dziewczyna poznana tam i bylo ok, moze nawet bedzie ponowna randki :)



RafusG, a fajna ta dziewczyna? Podeślij link do jej profilu na polishsouls. :)

Na niektórych portalach trafiłem na kilka zdesperowanych kobitek, a tego wolę uniknąć. ;)


Nie no linku do niej nie podam, no co ty jeszcze mi ja poderwiesz.
Kolejna randki była spoko.
A jeśli chodzi o aplikacje mobilną to ja korzystam ze strony www. która jest dostosowana pod urządzenia mobilne.

A aplikacji do ph nie pobiorę :(
Nie mam androida.

Ale dzięki za pomoc.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Spotkanie dla Singli

Postautor: aina24 » 29 wrz 2013 11:40

Krissuk1 pisze:A wiec , jako ze dolaczylem to tego grona dosyc niedawno , a wiem ze nas Polakow jest tu dosyc duzo stwierdzilem ze moze urzadzimy jakis wspolny wypad do Pubu / klubu..
A wiec czekam na Maile od ludzi na kriskrycia@hotmail.co.uk , jak sie uzbiera troche osob moznaby wybrac dogodne miejsce w Londynie.

Pozdrowienia

Krzysiek



a co jak bedzie sytuacja, ze na to spotkanie dla singli przyjdzie 10 facetow i tylko jedna dziewczyna, co wtedy bedziecie robic? :oops: :lol:

chyba jednak lepiej popisac na portalach randkowych i jak sie z kims przyjemnie pisze to mozna sie spotkac, bo przynajmniej jakos sie wstepnie pozna te osoby by oszacowac wspolne zainteresowania i poglady czy ich brak.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 wrz 2013 11:36

Po pierwsze żaden facet nie przyjdzie na spotkanie dla singli, conajwyżej jakaś ciapa życiowa
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2013 16:55 przez Usercostam, łącznie zmieniany 1 raz.

RafusG
Gastarbeiter
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2013 18:25

Postautor: RafusG » 30 wrz 2013 16:22

usercostam pisze:Po pierwsze żadnej facet nie przyjdzie na spotkanie dla singli, conajwyżej jakaś ciapa życiowa


No raczej masz racje.

Jeśli są portale randkowe, to nie ma sensu iść na spotkanie na którym możemy stracić czas. :)

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 30 wrz 2013 19:29

no troche w tym racji..

opcja taka to raczej dla mocno zdesperowanych co nie maja zadnych oczekiwan i wymagan od tej drugiej osoby, bo np powiedzmy jesli ja sobie pomysle na jakich facetow ja zwracam uwage to wyglad nie ma jakiegos tam znaczenia tylko cechy charakteru bardziej, wiec jak pojde na takie spotkanie i siedzi powiedzmy dziesieciu chlopa, to niby skad mialabym wiedziec do kogo zagadac by nie tracic czasu i sie nie irytowac..

ponosc milosc przychodzi wtedy gdy sie jej nie szuka:) Ja swojego faceta sama zagadalam w miejscu publicznym, ale tak od tak poprostu bo uslyszalam, ze mowi po polsku i tak porozmawialismy idac i zaprosil mnie na kawke:) nie myslalam, ze cos miedzy nami moze byc bo o tym nie myslalam w tamtym momencie, choc jakby mi sie nie spodobal to bym nie zagadala :) ale tak jakos wyszlo samo, bo ujelo mnie to, ze byl szczery i patrzyl mi w oczy i byl niesmialy, slodkie to:)) tak wiec mysle, ze jak sie nie szuka przygod tylko prawdziwej milosci to trzeba popracowac nad komuniakcja z dziewczynami, jak facet szczery i dobry to kazda porzadna dziewczyna nie potraktuje go obojetnie;) problem w tym, ze wiekszosc facetow myli lafiryndy z porzadnymi dziewczynami :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 30 wrz 2013 21:07

aina24 pisze:no troche w tym racji..

opcja taka to raczej dla mocno zdesperowanych co nie maja zadnych oczekiwan i wymagan od tej drugiej osoby, bo np powiedzmy jesli ja sobie pomysle na jakich facetow ja zwracam uwage to wyglad nie ma jakiegos tam znaczenia tylko cechy charakteru bardziej, wiec jak pojde na takie spotkanie i siedzi powiedzmy dziesieciu chlopa, to niby skad mialabym wiedziec do kogo zagadac by nie tracic czasu i sie nie irytowac..

ponosc milosc przychodzi wtedy gdy sie jej nie szuka:) Ja swojego faceta sama zagadalam w miejscu publicznym, ale tak od tak poprostu bo uslyszalam, ze mowi po polsku i tak porozmawialismy idac i zaprosil mnie na kawke:) nie myslalam, ze cos miedzy nami moze byc bo o tym nie myslalam w tamtym momencie, choc jakby mi sie nie spodobal to bym nie zagadala :) ale tak jakos wyszlo samo, bo ujelo mnie to, ze byl szczery i patrzyl mi w oczy i byl niesmialy, slodkie to:)) tak wiec mysle, ze jak sie nie szuka przygod tylko prawdziwej milosci to trzeba popracowac nad komuniakcja z dziewczynami, jak facet szczery i dobry to kazda porzadna dziewczyna nie potraktuje go obojetnie;) problem w tym, ze wiekszosc facetow myli lafiryndy z porzadnymi dziewczynami :lol:


W Twoim przypadku to bardzo proste. Zagadałabyś do tego, kto zaoferowałby najdroższego drinka

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 30 wrz 2013 21:49

Nie wiem, bo od tamtej pory juz nikogo nie zaczepialam:)

user1362052
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2013 10:08

Ferrari i panna

Postautor: user1362052 » 10 lis 2013 10:10

Emigrantka ty jeszcze zyjesz? Jak tam twoj stary psina zyje jeszcze?
Co do spotkan samotnych ty znalazlem fajny filmik jak poderwac panne.
https://www.youtube.com/watch?v=TWvH7jEpMdA

Panie prosze sie nie obrazac.


Wróć do „GREATER LONDON”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości