Anglia i Walia - poza Londynem

tabaluga1
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2011 13:58

BOGDAN PRZEKOP /ur maj 1961

Postautor: tabaluga1 » 14 sie 2011 14:01

Poszukuję kontaktu,namiaru na Pana Bogdana Przekop,urodzonego w maju 1961.W Anglii mieszkającego około 3 lat w Torquay/do kwietnia tego roku. W jakim celu? Powiem szczerze...Ten Pan pożyczył ode mnie pieniądze po czym wyjechał do Polski:/ Wiem jestem naiwna,po co pożyczałam...Po prostu człowiek czasem się lituje,po prostu bywamy ludzcy...No a ktoś robi z nas głupka.Z tego co wiem to naciągnął on większą liczbę osób.Bardzo prosze o kontakt osoby pokrzywdzone albo kogos kto zna chociażby aktualny numer telefonu Bogdana.
Mam nadzieję,ze nie naruszam tym samym regulaminu,wszak nie podaję tu konkretnych namiarów na tego pana,więcej info podaje np portal nk.Nie ukrywam,ze nie mam pojęcia jak w inny sposób do niego dotrzeć.Nie mam zamiaru nikogo skrzywdzić,bo to ja jestem w tej sprawie ofiarą,chcę po prostu zdobyć namiar i upomnieć się o swoje.Liczę na zrozumienie forumowiczów. :cry: :?:

Puchalski
Gastarbeiter
Posty: 30
Rejestracja: 01 cze 2011 16:07

Postautor: Puchalski » 14 sie 2011 14:27

a to szuja. Daj jeszcze na mojbristol.fora.pl
To niedaleko, wiec warto sprobowac

tabaluga1
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2011 13:58

Postautor: tabaluga1 » 14 sie 2011 14:58

Puchalski pisze:a to szuja. Daj jeszcze na mojbristol.fora.pl
To niedaleko, wiec warto sprobowac

Serdecznie dziękuję za podpowiedź.Pozdrawiam i już ruszam do zasugerowanej przez Ciebie strony.Pozdrawiam


Wróć do „England and Wales”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron