Anglia i Walia - poza Londynem

atena850425
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2012 10:51

NIEUCZCIWA KONSULTANTKA NA TERENIE LONDYNU NIE ZAMIAWIAĆ OD

Postautor: atena850425 » 19 gru 2012 11:13

Z ostatniego katalogu avon uk 2012 zamówiłam 3 perfumy z ostatniej strony secret fantasy, koszt 18 funtów, w katalogu tym była taka promocja,że jeżeli wydasz powyżej 10 funtów na perfumy z określonych stron, w tym także z tylnej okłądki, dostaniesz miły, świąteczny gratis w postaci 3 rzeczy - perfumetki, lakieru do paznokci i tuszu do rzęs. Więc zamówiłam. Co prawda tak czy tak zamówiłabym te perfumy, nawet gdyby tego dodatku nie było, ale to był fajny dodadtkowy, do tego darmowy prezent, więc z niecierpliwością czekałam na dostawę. Odebrałam w umówionym miejscu, jedynym moim błędem wtedy było to, że nie sprawdziłam zawartości siateczki, ale też nigdy wcześniej nie miałąm żadnych problemów, a zamawiałam u bardzo różnych pań-reprezentantek. Ale niestety tym razem było inaczej. Perfumy były, ale dodatkowego gratisu nie, a przecież uczciwie mi się należał. Jednak spokojnie zadzwoniłam do tej pani (konsultantka Monika 07949103965 monika_avon@yahoo.com skype MCHGEMINI) by wyjaśnić sytuację, owszem, grzecznie powiedziała, że wydawało się jej że dałą dodatkową paczuszkę, albo może jej mąż ją zgubił i że zadzwoni następnego dnia. Telefonu oczywiście nie było. Kolejnego dnia próbowałam się do niej dodzwonić, bez skutku, albo byłam rozłączana co chwilę, albo telefon milczał uparcie. Na wiadomości email czy sms również zero reakci. Zgłosiłąm sprawę do avon, zobaczymy co będzie. Jeszcze raz podaje detale tej pani: Monika 07949103965 monika_avon@yahoo.com skype MCHGEMINI, NIE ZAMAWIAJCIE U NIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! TO OSZUSTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

polaczek1299
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 07 gru 2012 19:41

Postautor: polaczek1299 » 07 sty 2013 19:57

Czy zgłosiłaś sprawę na policji? Przecież to oszustwo...

---
Polecam dobre biuro nieruchomości specjalnie dla Ciebie!


Wróć do „England and Wales”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 9 gości