Anglia i Walia - poza Londynem

jacek19819
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2012 08:06

30 latek poszukuje!!!

Postautor: jacek19819 » 13 cze 2012 08:09

Witam
Jestem wesołym,sympatycznym prawie 31latkiem i absolutnie nie czuje się na swój wiek.Inteligentny,zadbany .Jestem optymistycznie nastawiony na nowe wyzwania. Mam juz bagaż doświadczeń lecz wciąż mam wiarę i nadzieję na stworzenie nowego związku. Tak więc nie jestem zainteresowany przelotnymi przygodami.Jestem mężczyzną niezależnym finansowo(nie szukam sponsorki heh),lubię dobrą książkę,szum morza,wieczorne rozmowy przy lampce wina,wyjazdy za miasto jak i pikniki w parku.
Pojawiam się w tym miejscu z nadzieją na poznanie kulturalnej i dojrzałej emocjonalnie kobiety.Pani która jest szczera,dobrze wychowana,opiekuńcza , zadbana w wieku23+ takiej która ma poczucie humoru, może mieć dzieci ponieważ lubię dzieci, choć niestety swoich nie mam.
Poznawanie ludzi przez internet pozbawione jest pewnego rodzaju komfortu i romantyzmu ale od czegoś trzeba zacząć.
Więcej szczegółów dla osoby bezpośrednio zainteresowanej.Proszę o maila ze zdjęciem odpowiem tym samym.
Pozdrawiam Jacek.

Wróć do „England and Wales”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron