Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
torunianka45
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2017 12:19

Londyn

Postautor: torunianka45 » 09 lip 2017 12:30

Wycofuje

torunianka45
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2017 12:19

Re: Londyn

Postautor: torunianka45 » 13 sie 2017 20:21

Kiedyś napisałam post o oszuście Marku R.ale byłam głupia i wycofałam go,poniewaz znowu mu zaufałam i to był błąd.Jak można nazwac człowieka który wylatuje do pracy do Londynu,zeby zylo nam się lepiej,po czym przestaje się z nami kontaktować a zwłaszcza z córkami!!!!!woli towarzystwo bab(bo inaczej nie nazwe) i alkohol ,chociaż w Polsce nie pil od ponad 3 lat!!! Jest wrednym draniem i oszustem,tutaj w Polsce kilka kobiet zlozylo wniosek do sadu przeciwko niemu,wiec Panie!!!które go bronia niech uważają,bo Marek potrafi czarować i pięknie mowic jeśli cos od kogos chce.Jest tchórzem bo nawet nie potrafi zadzwonić i zakonczyc wszystko,najbardziej żal córek.Najlepiej jest wylaczyc telefon i dobrze się bawic a corką nie wysylać ani grosza.Także uważajcie Panie natego drania (wysoki chudy łysy budowlaniec)


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości