Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
pogodnyJa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2017 14:52

problemy ....

Postautor: pogodnyJa » 27 kwie 2017 15:00

Mam problem z sasiasami a dokladnie sposob wychowania i w towarzystwie jakim jest wychowywany 16 letni syn jednej sasiadki.Nim opisze wam cala sytuacje opisze wam pokoleji mojch sasiadow tak zebyscie mieli ich obraz. Zaczne od sasiaski z 16 l synem jest to kobieta ok 40 l codzienne palaca ziolo i na weekendy pijaca i nie odmawiajaca sobie mocniejsaych narkotykow ,Jest to tez mezatka w trakcie rozwodu (maz w polsce z jednym synem) i zyjaca z facetem mlodszym od dniej o 15-16 l .Czesto ma wyjazdy sluzbowe poza uk trwajace 2-3 do 6 tyg .Jej partner powyzej 20 l chlop ktorego wyrzucaja niemal z kazdej pracy za alkochol dragi lub chorobowe codzienie pijacy duze ilosci piwa od 5 do 12-13 nawed w tygodniu oraz palacy ziolo od rana do wieczora na weekekendy ostre dragi i tp (nieraz np w sobote widzialem go o np 8 rano juz z piwem i blantem. Zlodziej (chodz wszyscy z tego domu prucz syna chwalili sie ze kradna rowery)Oraz jak sie ostatnio dowiedzialem podobno zacza handlowac marichuana.Lokator czyli kolega 20 kilku latek tak samo piwo blanty 7 dni w tyg i nie tylko blanty.Syn 16 l cichy zamkniety w sobie od 2 lat nawet z nim nie rozmawialem zazwyczaj siedzi u siebie w pokoju zamkniety .Teraz opisze wam jaka jest sytulacjia z nimi mieszkaja w 2 bed flat w 4 w tyg zawsze przychodzi do nich stale towazystwo 3-4 osoby i wspolnie pija pala i tp na weekendy chodz nie tylko glosne iprezy zaco mieli juz upomnienia od wlascicilela mieszkania oraz Consilu. Matka 16 latka jest teraz na wyjezdzie na 6 tyg ktoregos dnia rozmawialismy (ja i moja partnerka)z nia na na skypie bylo to jakies 2tyg potym jak sie dowiedzielismy ze on handluje ziolem wiedz powiedzielismy jej to oraz to ze nie zadobrze traktuja jej syna pod jej nieobecnosc(dogryzanie nasmiewanie sie z niego) w ten sam dzien przyjela to na spokojnie podziekowala,ale na 2 dzien zaczela wypisywac do mojej partnerki ze ja taki sam jestem a domnie zebysmy sie nie wtracali w jej zwiazek i zycie w ten sam dzien jej partner naublizal mi w wiadomosciach od najrozniejszych, i odziwo co jest dlamnie troche zabawne jak mu napisalem zeby mi to w oczy powiedzial to zamilkl ale zato jego partnerka nie szczedzila malo pochlebnych slow do mnie.To nie koniec na nastepny dzien zaczela jechac pomnie zaczela pisac mojej partnerce jaki ja zly i tp ona odp jej dosc krodko ze zle ze ma zal za to ze powiedzialem czy powiedzielismy jej prawde, mnie jej obelgi deko zdenerwowaly wiec napisalem jej ze tak sie nie robi i tp co spodkalo sie z bardzo agresywnym odzewem i bardzo nie przyjemnym dla mnie np napisala mi ze jestem b agresywny i ze niby jej chlopowi mowilem pisalem ze cos mu zrobie jak mi jakis pieniedzy nie da co jest calkowita nie prawda i mysile ze bardziej chodzilo oto zebym sie wystraszyl czyli bedziesz tak dalej mowil to np zeznamy wszyscy ze chcialem np ktoremus cos zrobic.Tym bardsiej ci ludzie na 1 zut oka sa bardzo przyjazni i tp ale tylko na 1 zut oka.Moje pytanie do was kochani jest takie jak pomoc temu chlopakowi 16 letniemu synowi tym bardziej ze jak ona wyjezdza na 2-6 tyg a zdaza sie to dosc czesto chlopaka zostawia pod opieka partnerowi nie chcemy zglaszac sprawy do Cosilu czy policjie ale bardao nam sie nie podoba w jakich warunkach jest wychowywany 2 pytanie jak zapobiec temu zeby nie naklamali policj cos na nas niewiem nie wybili okien np i tp prosimy was o jakies rady porady za ktore bedziemy bardzo wdzieczni .A moze ktos z was mial podobna sytulacjie?

Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron