Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
HeniekH
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2016 08:03

Następna (nowa) karta debetowa z Lloydsa a powrót do Polski.

Postautor: HeniekH » 11 lis 2016 08:14

Witam,
co zrobić w sytuacji gdy za jakiś czas upływa data ważności mojej karty debetowej z banku Lloydsa, a planuję wracać do Polski. Czy następna karta będzie wysłana automatycznie przez bank na mój angielski adres, który jest w tej chwili w posiadaniu banku. Jeżeli tak to niedobrze bo mnie tam już nie będzie, a karta może wpaść w niepowołane ręce.

- czy można iść do placówki Lloydsa i zmienić adres na polski i czy oni wyślą tę następną kartę do Polski czy raczej nie,
- czy jest możliwość zablokowania wystawienia następnej karty - na stronie Lloydsa nie znalazłem takich informacji (być może przez kiepski angielski, który również może być przeszkodą w przeprowadzeniu sensownej rozmowy na ten temat w banku :( )

Konto w banku Lloydsa mam darmowe więc nie chciałbym go zamykać bo można by kontrolować przez bankowość internetową co się z nim dzieje będąc w Polsce, a nigdy nie wiadomo czy się nie przyda jak w Polsce będzie ciężko o pracę i kolejny raz będzie się emigrować.

HeniekH
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2016 08:03

Re: Następna (nowa) karta debetowa z Lloydsa a powrót do Polski.

Postautor: HeniekH » 29 lis 2016 09:38

I co nikt nic nie wie ?
:roll:


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 10 gości

cron