Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
KamilPDZ
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 23 paź 2016 12:03

Postarac sie o te dziewczyne czy odpuscic?

Postautor: KamilPDZ » 05 lis 2016 06:53

Witam. Nie naleze do niesmialych, mialem juz 3 kobiety w swoim zyciu ale tutaj jest trudniej. Mieszkam w Londku od kilku miesiecy w wynajetym pokoju razem z bratem. Pokoj wynajmuje mi ów dziewczyna. Ona jest Estonką. No i zawrocila mi w glowie jak ja poznalem. W czym problem? Ona ma lepsza robote jest asystentka kierownika w jakiejs knajpie, ja prwcuje jako barman. Ona ma pewnie dobra szkole, ja nic (dopiero na wakacje bede pisal mature, potem planuje studia) No i mieszkam u niej w wynajetym pokoju razem z bratem. Ona ma 24 ja 27. Ale podejrzewam, ze ona mnie lubi, jest nie smiala w stosunku do mnie, raz przelamalem lody to otworzyla sie i zaczela flirtowac. Podejrzewam, ze sie jej podobam no ale czy moge sobie pozwolic na taka kobiete? Ja zaczynam wszystko od nowa a ona pracuje zawodowo juz 4 lata, ja dopiero robie szkole ona pewnie ma skonczone cos. A chcialbym ja zaprosic na swieta do restauracji. Nie wiem co robic. Czuje sie jakbym na nia nie zaslugiwal.

irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Re: Postarac sie o te dziewczyne czy odpuscic?

Postautor: irekss » 09 lis 2016 11:12

Ej, panie - jak Ci się podoba - to o co chodzi? Szczególnie, że z tego co piszesz, to pojawia się też zainteresowanie Twoja osobą z jej strony. Ona jest nieśmiała, więc sama nie zrobi pierwszego kroku. Ty musisz to zrobić. Jak Twój angielski?

Jeżeli nie wiesz jak i o czym gada... to może tutaj znajdziesz trochę inspiracji: http://uwodzenieuk.com/jak-stac-sie-bar ... mezczyzna/
Gość w ciekawy sposób na przykładach opowiada, opisuje relacje damsko męskie.

No i powodzenia!


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron