Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
irekss
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 04 lut 2015 16:21

Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: irekss » 07 wrz 2016 06:35

Mamy pewne oszczędności. Mówi się, że jak nie zarobiły to straciły. Dlatego chciałem rozpocząć dyskusję o możliwych opcjach na zainwestowanie środków, które będą cechowały się znośnym ryzykiem oraz przyzwoitym zwrotem.

onmen
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 23 mar 2015 15:09

Re: Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: onmen » 09 wrz 2016 07:31

Ostatnio czytałem interesujący artykuł na temat giełdy. Że wbrew pozorom potrafi przynieść ona duże zyski na lata. I że akcjonariusze danego przedsiębiorstwa mogą wypłacać dywidendy dosyć często. Np raz na 3 miesiące. Pytaniem jest w co zainwestowac? W jakie przedsiębiorstwa?
Jest kilka strategicznych jak branża energetyczna, które działają stabilnie od lat. Spektakularnym wzrostem wartości akcji może poszczycić się CD Projekt - ten który stworzył grę Więdźmin. Inwestorzy indywidualni posiadający kapitał, mają wbrew pozorom spore możliwości. Odsyłam do http://www.union-investment.pl/inwestor-indywidualny
Można tam znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.

klusterek
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2016 01:13

Re: Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: klusterek » 12 wrz 2016 01:15

Jak dla mnie, zakładaj firmę, zarabiaj, inwestuj, rozwijaj się i gdy firma zarabia to również inwestuj.
Słyszałem dość odważną opinię, że oszczędzanie to najgorsza forma traktowania pieniądza.

cork
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2016 08:59

Re: Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: cork » 03 kwie 2018 13:58

9Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad opcją inwestycji w koparki kryptowalut, bo parę osób mówiło mi, że Bitcoiny i inne wirtualne pieniądze to teraz przyszłość i możliwość fajnego, godziwego zarobku. Ale, że nie znam się na tym bardzo to podpytam Was. Wiem, że sprzęt można kupić na stronie Cyfrowakopalnia.pl. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

citkoo
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 03 kwie 2018 23:06

Re: Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: citkoo » 09 kwie 2018 17:18

Ja jestem tego samego zdania co mój przedmówca... Nic dodać, nić ująć :)

sasha4
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 30 sie 2016 18:42

Re: Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: sasha4 » 06 maja 2018 12:20

Apropo wirtualnej waluty to teraz hitem jest jej samodzielne wydobycie. Warto w tym celu zwrócić się do firmy o nazwie Cyfrowakopalnia.pl , bo akurat mają fachową wiedzę o kryptowalutach. Po pierwsze doradzają najlepsze i najwydajniejsze rozwiązania sprzętowe, jeśli chodzi o zakup koparek kryptowalut, po drugie oferują korzystanie z własnej serwerowni, gwarantują tani/ stabilny prąd, opiekę specjalistów, serwis osprzętu etc. Idealne dla każdego "górnika" kryptowalut.

patryk89
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 19 lip 2018 02:58
Kontaktowanie:

Re: Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: patryk89 » 19 lip 2018 03:04

Lokata zwalczy siłę inflacji, inne sposoby to ryzyko.

PatyczekG
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 15 lis 2020 22:36

Re: Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: PatyczekG » 11 lut 2022 14:39

Mój kumpel kupuje złoto i srebro za pośrednictwem Miennica Skarbowa . Udało mu się już w ten sposób ulokować ponad 20 tysięcy i jest zadowolony z obsługi. To jest bardzo pomysł na dłuższy czas. A pieniądze zarobione pewnie wyda no nowy dom czy samochód.

petpatpot
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 18 lut 2013 12:34

Re: Inwestowanie oszczędności aby nie traciły na wartości

Postautor: petpatpot » 19 lut 2022 19:19

Crypto jest najlepszą inwestycją. Jednak trzeba mieć wiedzę w tej kwestii. Jeśli wejdziesz z marszu w tę inwestycję możesz dużo stracić. Najpierw poczytaj i nabądź wiedzy o tym rynku. Ale strzały mogą być ogromne. Np teraz XRP jest po +- 0,82 $ i tylko dlatego, że jest w trakcie procesu z amerykańskim SEC. Wszystko wskazuje na to, że wyjdzie z tego pozwu jako wygrany. Zwrot wtedy x10 minimum. I tak dalej...


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości