Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
kr1981
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2016 14:42

Kamart-Express NIE POLECAM

Postautor: kr1981 » 21 lip 2016 14:48

ABSOLUTNIE NIE POLECAM USLUG FIRMY, BO TO BANDA ZLODZIEI I KOMBINATOROW. Zaplacilam firmie za transport mebli (przeprowadzka) z Polski do Anglii. W ustalony dzien przyjazdu do Anglii, tylko polowa rzeczy zostala przewiezniona. Musialam sama dzwonic, aby sie dowiedziec gdzie reszta. Wlasciciel przeprosil I zapewnil, ze reszta zostanie przewieziona za tydzien. Trzy dni przed przyjazdem, po braku odpowiedz na moje maile, smsy I telefony (aby upewnic sie, ze reszta mebli zostanie przywieziona), nagle dostaje maila, gdzie dowiaduje sie, ze mam doplacic 100 funtow, bo inaczej mebli nie przywioza. Bedac w sytuacji bez wyjscia zgodzilam sie zaplacic. Przy drugiej probie przywozu mebli, okazalo sie ze nie przywiezli duzego lustra. Kierowca wytlumaczyl, ze wypakowali pod zlym adresem w Anglii I zapewnial wielokrotnie, ze lustro zostanie dowiezione w przeciagu 7 dni. To bylo 12-tego czerwca I do tej pory nie otrzymalam lustra, jak I jakiejkolwiek odpowiedzi na moje maile, smsy I telefony. Dopiero kiedy wyslalam wiadomosc, w ktorej powiedzialam, ze jesli nie otrzymam odpowiedzi, to bede zmuszona dac im zla opinie na stronie clicktrans, wlasciciel odpisal z kolejnymi obietnicami dowozu, a potem znow cisza. Kiedy poprosilam rodzine w Polsce o kontakt z firma, wlasciciel odebral telefon I przepraszal, obiecujac, ze lustro zostanie przywiezione 17-tego lipca. Oczywiscie nikt nie przyjechal, nikt sie nie skontaktowal. Obecnie nikt nie odpowiada na moje telefony jak I rowniez na telefony. od mojej rodziny. Juz kilkakrotnie usuneli moj komentarz ze strony facebooka, jak i usuneli opcje 'review', poniewaz coraz wiecej negatywnych opini sie pojawilo na ich stronie. Firma wczesniej nazywala sie Kamil-Transport i znalazlam mnowsto negatywnych opini na temat firmy i wlasciciela na forum.londynek.net - viewtopic.php?t=9223.

MaggieGreen
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2016 18:33

Re: Kamart-Express NIE POLECAM

Postautor: MaggieGreen » 04 wrz 2016 18:53

Również zdecydowanie nie polecam firmy. Nie wiem jak spisuję się jako przewóz paczek, ale śmiem twierdzić, ze paczki są priorytetem dla firmy, człowiek jest niepotrzebnym dodatkiem, tzn. bardzo potrzebnym bo płaci, ale jak już zapłacił to można się nim nie przejmować. Miałam niestety mało przyjemną okazję korzystać z usług tego przewoźnika. To "mało przyjemne" nie dotyczy bynajmniej kierowców czy stanu samochodu - tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Natomiast organizacja całego przedsięwzięcia jest dramatyczna. Czyli jedyną winną tutaj osobą jest szef, pan Kamil. Nie szanuje ludzi, lekceważy swoich kierowców. Liczą się dla niego tylko paczki. I nie mam nic przeciwko temu, gdyby tylko uczciwie o tym informował. Trasa, która powinna wynosić maksymalnie 24 godziny zajęła 42... co jest skandalem. Gdybym miała taką wiedzę to bym sie nigdy nie zdecydowała na taką jazdę!
NIE POLECAM FIRMY KAMART!!!


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości

cron