Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
kat1234
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2016 12:42

paszport i kontakt z konsulatem

Postautor: kat1234 » 04 lip 2016 12:44

Ktos niedawno probowal wyrobic sobie nowy paszport w konsulacie? Nie odbieraja telefonow, na stronie umowic sie na wizyte sie nie da... Pewno ze do Polski lepiej jechac ale nie moge. Jakies rady?

Pavlo12
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2016 09:53
Kontaktowanie:

Re: paszport i kontakt z konsulatem

Postautor: Pavlo12 » 06 lip 2016 09:55

Próbuj może się uda:)

CzarnyPiotrus
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2016 20:10

Re: paszport i kontakt z konsulatem

Postautor: CzarnyPiotrus » 01 paź 2016 20:24

Byłem w Konsulacie bo udało mi się zapisać na wizytę na: www.e-konsulat.gov.pl choć nie jest to łatwe, ale rozmawiałem z ochroną (spoko chłopaki) i powiedzieli żeby najlepiej próbować się zapisać pomiędzy 8:30 a 9:30 rano lub 19:30 a 20:30 wieczorem bo wtedy wrzucane są wolne terminy. Jak się nie udaje to odświeżaj stronę lub się wyloguj i jeszcze raz zaloguj - ja tak robiłem i się udało. Dodzwonić się jest rzeczywiście ciężko bo linie są przeciążone, ale niektórym się udaje. No i jak Ci się uda zapisać to wpuszczają 10 minut przed zapisaną wizytą, nie ma sensu być wcześniej bo tam nie ma poczekalni chyba że pobliski Starbacks albo McDonalds. I tak zdążysz wypełnić wniosek zanim się do okienka dostaniesz, bo trzeba wziąć numerek z maszyny. Mam nadzieję że pomogłem a jak by co to pytaj.


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości