Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
TakaOna
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2015 17:45

Pies z PL do UK

Postautor: TakaOna » 03 gru 2015 17:59

Cześć wszystkim. Od dobrych kilku dni zastanawia mnie sprawa mojego psa wielkości do polowy łydki, a mianowicie przyjechałam do uk na początku tego roku i jak chyba większość nie przewiduje powrotu do Polski. Po kilku tygodniach od mojego przyjazdu udało mi się znaleźć pracę tutaj także mamie, która ma podobne podejście do mojego. Jak juz wcześniej wspomniałam w Polsce został mój psiak pod opieką mojej babci, ktora jakiś tydzień temu wyszła ze szpitala. I tutaj zaczęła się moja myśl - co będzie z psem kiedy babcia nie będzie dala rady się nim zajmować.. wszelcy znajomi czy rodzina w pl odpadają. Schronisko nie wchodzi w grę. I tak się zastanawiam jaka miałabym szanse na to, aby go tutaj przywieźć? Wiem o paszportach i czipach, tyle ze pies jest wychowany na wsi, co prawda śpi w domu i spędza w nim czas ,ale także jak każdy pies na Polskiej wsi - szczeka, nie gryzie choć jego zachowanie czasem przypomina agresywnego psa głównie wobec pukajacych do drzwi itp. Stąd moje pytanie - czy była by tutaj dla niego jakaś szansa ? Czy uważacie, że byłby dużym kłopotem ?

annalaskowa
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2016 14:02

Re: Pies z PL do UK

Postautor: annalaskowa » 03 lut 2016 14:14

Na początku będzie mu ciężko ale powinien się przyzwyczaić. Możesz spróbować lepsze to niż schronisko

dorotaw78
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2016 14:06
Kontaktowanie:

Re: Pies z PL do UK

Postautor: dorotaw78 » 07 mar 2016 14:12

Wszystko jest lepsze od schroniska. Walcz o swojego psiaka i nie traktuj go jak problem.

JolaJolanta
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2016 11:00
Lokalizacja: Opole

Re: Pies z PL do UK

Postautor: JolaJolanta » 09 mar 2016 11:02

Ja bym próbowała go do siebie sprowadzić. A po przyjeździe można go wysłać na szkolenie, każdego psa da się resocjalizować ;)

justyna19944
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2016 23:31
Kontaktowanie:

Re: Pies z PL do UK

Postautor: justyna19944 » 29 mar 2016 23:39

a co za problem że piesek szczeka . Nie rozumiem:>


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości