Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
kusanka
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 10 gru 2014 06:26

Jakie grzejniki łazienkowe się Wam podobają

Postautor: kusanka » 01 gru 2015 10:54

Witam,
Ostatnio bardzo często przeglądam pisma wnętrzarskie i strasznie nakręciłam się na remont łazienki:) Widziałam wiele różnych pomysłów mam już nawet zarys mojej łazienki jednak nie mam pomysłu na kaloryfer jaki on ma być i gdzie najlepiej go w łazience ulokować?? Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to śmiało...

kajametrowska
Emigrant
Posty: 161
Rejestracja: 15 lis 2013 17:49

Re: Jakie grzejniki łazienkowe się Wam podobają

Postautor: kajametrowska » 01 gru 2015 11:44

Sama równięz jakiś czas temu miałam problem z tym jakie grzejniki wybrać. Zacznijmy może od tego,że mam bardzo nowoczesne mieszkanie i nie chciałam montować sobie w nim tradycyjnych grzejników, które nie są atrakcyjne z wyglądu. Postawiłam na nowoczesne wzornictwo. Wybrałam grzejnik Purmo Muna.Nie jest duży ale z wyglądu naprawdę świetny. Mozna je zamówić sobie w róznych kolorach tak wiec jak widzicie grzejnik w łazience nie musi być biały albo srebrny.
Polecam również poczytać sobie wpisy na blogach. Na stronie znajduje się bardzo ciekawy wpis:
http://purmosfera.pl/2015/05/forma-i-ko ... -lazience/ - jest tam sporo inspiracji o tym jaki grzejnik wybrać.

Eizzy
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 05 sie 2013 13:45

Re: Jakie grzejniki łazienkowe się Wam podobają

Postautor: Eizzy » 03 gru 2015 08:21

Wszystko zależy jak u ciebie rury idą. Dawniej to był tylko jeden rodzaj grzejników a teraz masz masę tego. Wydaje mi się że warto zainwestować w jakiś bardziej designerski grzejnik. On jednak zajmuje trochę miejsca w łazience i fajnie jakby mógł ozdobić twoją łazienkę. A co do ciekawych grzejników łazienkowych to widziałem fajne tutaj http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/basic/ . Jest pełno ciekawych ofert na internecie ;)

jjusti18
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 10 maja 2017 17:25

Re: Jakie grzejniki łazienkowe się Wam podobają

Postautor: jjusti18 » 26 lip 2017 14:24

Ja parę dni temu zaczęłam remont domu i nie wiem co zrobić ze starym grzejnikiem w łazience... Zastanawiam się czy go wywalić i wstawić nowy? Czy są jakieś ewentualnie sposoby by odnowić go? Szukałam jakiś wskazówek na internecie i wpadł mi w oko artykuł sposoby na stary grzejnik http://domifikacje.pl/porady/7-sposobow-na-stary-grzejnik. Wydaje mi się, że może być to bardzo ciekawy artykuł w którym znajdę odpowiedź na nurtujące mnie pytanie, dlatego zamierzam się z nim w wolnej chwili zapoznać.

Ziemoslaw922
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2017 13:27

Re: Jakie grzejniki łazienkowe się Wam podobają

Postautor: Ziemoslaw922 » 27 lip 2017 13:27

Raczej typowe klasyczne bo inaczej z łazienki robi się taki dziwne pomieszczenie :p....


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości