Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
goldfrapp
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2015 20:00

Jak dostac pozyczke?

Postautor: goldfrapp » 07 maja 2015 20:19

Witam wszystkich.
Mam taka sytuacje, ze jestem w Londynie chwilowo sam, a moja rodzina przyjezdza, a wlasciwie wraca tu niedlugo. Mieszkanie musze wynajac i oplacic tylko z mojej wyplaty, dziecko od wrzesnia posylam do szkoly, zona na poczatku nie bedzie miala pracy. Potrzebuje kilka tysiecy na spokojny start.
Liczylem na Loan w Barclays, moim banku. W mobile banking zobaczylem, ze pojawila sie opcja loanu na 7100 funtow. Ale jak zadzwonilem i szczerze powiedzialem, ze potrzebuje pieniadze na start, zanim zona znajdzie prace, to powiedzieli, ze na taki cel loanu nie dostane. Co wiecej, informacja na mobile banking o mozliwosci loanu po tej rozmowie zniknela...
Co radzicie?
Jesli ta opcja w Barclays jednak wroci, to co powinienem mowic? Jaki cel pozyczki powinienem podawac? Czy ktos z Was bral kiedys taki loan? Czy bank wymaga dokumentacji potwierdzajacej na co przeznaczam pieniadze?
A jesli Barclays odpada, to jakie sa jeszcze opcje pozyczkowe w Londynie? Warto szukac, czy lepiej zaczac uzywac karty kredytowej?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Jak dostac pozyczke?

Postautor: banita » 08 maja 2015 09:45

lol
na samochod, na narzedia, na maszyny, na remont domu itp itd - na cokolwiek fizycznego, na czynsz nikt ci nie pozyczy
oferta z barclays niebawem moze sie z powrotem pojawic a jak nie chcesz czekac to zasuwaj do innego banku i pytaj

goldfrapp
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2015 20:00

Re: Jak dostac pozyczke?

Postautor: goldfrapp » 08 maja 2015 10:04

Moze i "lol" ;), ale nigdy nie brabalem takiego loanu i dlatego pytam. Myslalem, zeby podac samochod, jako cel. Ale nie znam sie na pozyczkach i nie wiem, czy taki bank nie wymaga dokumentacji przedstawiajacej na co ta kasa. Moje pytania moga wydawac sie glupie, ale nie mam zadnego doswiadczenia, jesli chodzi o pozyczanie z banku i nie wiem, co oni sprawdzaja.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Jak dostac pozyczke?

Postautor: banita » 08 maja 2015 12:40

grunt to nie popelniac 2x tego samego bledu ;)
nie musisz nikomu odowadniac na co wydasz kase z kredyty gotowkowego

goldfrapp
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2015 20:00

Re: Jak dostac pozyczke?

Postautor: goldfrapp » 08 maja 2015 13:00

I to juz konkretna odpowiedz. Dziekuje za pomoc.
Zanim zaczne biegac do wszystkich bankow, czy ktos moze polecic jakis bank z dobrym oprocentowaniem?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: Jak dostac pozyczke?

Postautor: banita » 08 maja 2015 13:02


goldfrapp
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2015 20:00

Re: Jak dostac pozyczke?

Postautor: goldfrapp » 09 maja 2015 13:21

Dziekuje za pomoc

solima
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2015 11:18

Re: Jak dostac pozyczke?

Postautor: solima » 28 wrz 2015 11:20

Zgłoś się tu http://sasiadgold.pl/ Oni nie pytają na jaki cel chcesz pożyczkę

Gostek
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2015 19:52

Re: Jak dostac pozyczke?

Postautor: Gostek » 29 wrz 2015 08:27

kurcze może wystarczy tylko zacisnąć pasa, pożyczki to masakra


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości