Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
pauline86
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2015 14:38

09.04.2015 lot ze Stansted do Lublina

Postautor: pauline86 » 10 mar 2015 14:41

Witam. Na święta przylatują do mnie do Londynu rodzice. 9 kwietnia wracają ze Stansted do Lublina liniami Ryanair. Nie znają w ogóle angielskiego i nigdy nie lecieli samolotem. W ta strone leca z moją siostrą. Lotnisko w Lublinie jest malutkie więc nie ma problemu. Jednak obawiam się o nich jak wrócą spowrotem. Lotnisko jest ogromne, długo trzeba iść i do tego wszystko po angielsku. Dlatego piszę ten post w nadziei że trafie na kogoś kto również w tym czasie leci i byłby tak miły i pomógł moim rodzicom trafić do samolotu. Wiem że prawdopodobieństwo jest małe ale może akurat znajdzie się taka osoba. Byłabym ogromnie wdzięczna jeśli ktoś się odezwie. Dziękuje Paulina

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: 09.04.2015 lot ze Stansted do Lublina

Postautor: banita » 10 mar 2015 15:14

wiele razy liczylem ze moja tesciowa poleci do Mozambiku zamiast Polski ale nigdy nie udalo jej sie zgubic a tez nie szprecha po tubylczemu, takze spoko, twoi rodzice powinni dac sobie rade :wink: najwyzej zagadaj do kogos na miejscu, pol lotniska bedzie mowic po polsku :wink:


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 30 gości

cron