Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 maja 2013 10:59

boszka8 pisze:hejka, ja też byłam wieki temu u wróżki. To co przepowiedziała to się sprawdziło. Nic nie wspomniała że na stare lata znajdę się w UK. A pytałam się czy gdzieś daleko wyjadę ??? :lol:


Przecież UK nie jest daleko...

dorotawrozka
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2013 23:42

Re: wrozka

Postautor: dorotawrozka » 24 maja 2013 16:03

MAM PONAD 10 LAT DOSWIADCZENIA. CZYTALAM WIELU OSOBOM. MIALAM SCEPTYKOW ALE PO WYJSCIU ODE MNIE ZMIENILI ZDANIE. WKONCU SIE NIE DOWIESZ JAK NIE SPROBUJESZ.

boszka8
Gastarbeiter
Posty: 42
Rejestracja: 04 kwie 2013 16:25

Postautor: boszka8 » 24 maja 2013 17:55

usercostam tak zgadza się , wrózka myślała o dalekiej podróży a ja miałam na myśli najbliższą zagranicę. I jestem w UK. Tak chciał los, i niech ta chwila trwa :!: :!:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Re: wrozka

Postautor: Usercostam » 25 maja 2013 01:44

dorotawrozka pisze:MAM PONAD 10 LAT DOSWIADCZENIA. CZYTALAM WIELU OSOBOM. MIALAM SCEPTYKOW ALE PO WYJSCIU ODE MNIE ZMIENILI ZDANIE. WKONCU SIE NIE DOWIESZ JAK NIE SPROBUJESZ.


A zajmujesz się genitologią? (wróżenie z genitaliów)

Majowa
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2013 10:53

Postautor: Majowa » 28 maja 2013 13:13

EwelinaWojnowska pisze:
goraluk pisze:
AnkaFic pisze:Raz byłam u wróżki i wg niej od dwóch lat powinnam być mężatką i mieć bliźniaki :) Dodam, że jestem bezdzietną singielką. Nie wierzę we wróżby. Sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie.


Znaczy starą panną jesteś, mówiąc po Polsku.


A od jakiego wieku jest się starą panną? Bo nie wiem czy się łapię ;)

I jakie warunki jeszcze trzeba spełniać żeby nią być? Jak jestem samotna, ale otwarta na nowe znajomości - jestem starą panną? :)



O - też jestem ciekawa tych warunków :) Bo ja jestem w związku, ale nie mam ślubu - czy jestem w takim razie starą panną?

Teraz dość trudno te "związkowe" sprawy zdefiniować... Jaka ma być singielka, a jaka stara panna?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 28 maja 2013 14:53

Majowa pisze:
EwelinaWojnowska pisze:
goraluk pisze:
AnkaFic pisze:Raz byłam u wróżki i wg niej od dwóch lat powinnam być mężatką i mieć bliźniaki :) Dodam, że jestem bezdzietną singielką. Nie wierzę we wróżby. Sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie.


Znaczy starą panną jesteś, mówiąc po Polsku.


A od jakiego wieku jest się starą panną? Bo nie wiem czy się łapię ;)

I jakie warunki jeszcze trzeba spełniać żeby nią być? Jak jestem samotna, ale otwarta na nowe znajomości - jestem starą panną? :)



O - też jestem ciekawa tych warunków :) Bo ja jestem w związku, ale nie mam ślubu - czy jestem w takim razie starą panną?

Teraz dość trudno te "związkowe" sprawy zdefiniować... Jaka ma być singielka, a jaka stara panna?


Stara panna, to kobieta która mieszka sama (lub z rodzicami lub koleżanką) i posiada kota

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 maja 2013 14:55

:lol:

Niekoniecznie - z kotem moze tez byc rozwodka

TomGie
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2013 16:58

Postautor: TomGie » 28 maja 2013 17:07

emigrantka pisze::lol:

Niekoniecznie - z kotem moze tez byc rozwodka


To analogicznie jeśli mieszkam sam i nie mam kobiety - to stary kawaler ze mnie? :)

Słowo singiel chyba niesie ze sobą zupełnie inny światopogląd i tryb życia...

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 28 maja 2013 17:35

Zalezy jakie nosisz buty

goraluk
Rezydent
Posty: 1165
Rejestracja: 18 paź 2012 12:15

Postautor: goraluk » 28 maja 2013 20:26

Staropanieństwo to stan.
To osoba która jest już dojrzałą kobietą a nie jest w związku małżeńskim lub partnerskim.
Po prostu w związku z celami handlowymi, wymieniono nazwę stara panna na singielka. Bo brzmi ładniej gdyż jest obce.
Stara panna zawsze będzie się kojarzyć z osobą brzydka i starą.
Handel doszedł do wniosku, że znacznie lepiej sprzeda się singielka tak jak lepiej sprzedają się t-shirty a nie podkoszulki. Bo jakoś tak światowo to brzmi.
Singiel w pojęciu starej panny pojawił się stosunkowo niedawno. Podejrzewam, że nie ma nawet 10 lat tak jak celebryta którą to nazwę na siłę implementuje się do j. polskiego (o "celebrytach" słyszę nie dłużej jak ok. 3 lat).

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 29 maja 2013 11:07

blondynek pisze:
usercostam pisze:Stara panna, to kobieta która mieszka sama (lub z rodzicami lub koleżanką) i posiada kota

po niektorych Twoich wypowiedziach myslalam ze jestes bardziej na swiat otworzony ale widze ze stereoptypow sie mocno trzymasz :lol:


To nie jest stereotyp...

TomGie
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2013 16:58

Postautor: TomGie » 22 lip 2013 18:57

emigrantka pisze:Zalezy jakie nosisz buty


Dziś miałem na dobie Lacoste - więc jak? :)

A na serio bez sensu do generalizowanie. W weekend spotkałem się z laską poznaną w sieci, więc padają wszelkie teorie a propos bycia singlem / starym kawaleram, tak?

EwelinaWojnowska
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 04 kwie 2013 09:28

Postautor: EwelinaWojnowska » 28 lip 2013 10:31

TomGie pisze:
emigrantka pisze:Zalezy jakie nosisz buty


Dziś miałem na dobie Lacoste - więc jak? :)

A na serio bez sensu do generalizowanie. W weekend spotkałem się z laską poznaną w sieci, więc padają wszelkie teorie a propos bycia singlem / starym kawaleram, tak?


A gdzie dokładnie się poznaliście? Jak wrazenia?:) Wiele osób ma dystans, co do takich znajomości, ale znam pary, które poznały się w necie i są szczęśliwe do dziś :)

betty99
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 05 sie 2013 11:16

Postautor: betty99 » 05 sie 2013 14:25

Nie wierze, że są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy wierzą w te wszystkie brednie. Tak jak już kto wspomniał, wróżki mówią Wam to co chcecie usłyszeć. Bardzo ogólnikowo, niby tajemniczo. Mają bardzo uniwersalne gadki, żeby każdemu pasowało :wink: Głupotą jest chodzić do tych oszustek...


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron