Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 26 kwie 2013 11:54

za kazdym razem cytujesz czyjes blogi a ani razu jakiegos wiarygodnego zrodla. A blogi to zwykle takie 15 latki pisza.
Albo ok, wiadmo, ze sie zdarza, ze taki ktos jak ty sie oglasza, ze zaplodni, ale to jeszcze nie znacza, ze jest odzew. Wiarygodniej byloby gdybys podal jakies ogloszenie, ze kobieta szuka takiego kogos.

A tak ogolnie to uwazaj z tym, zeby ci sie takie zaplodnienie placeniem alimentow potem nie skonczylo.

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 26 kwie 2013 12:14

Gdyby nie było chętnych kobiet na dawców to by Banki nasienia zbankrutowały .
Po drugie nie płaciły by takich sum dawcą nasienie za oddanie .
Po trzecie wpisz w wyszukiwarkę szukam faceta żeby mnie zapłodnił ,.
takich ogłoszeń kobiet jest sporo które szukają na własną rękę bez pośrednika .
Mój znajomy miał już dwie klientki w UK od których dostał po 2 tyś funtów za udane zapłodnienie.

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 26 kwie 2013 12:17

Ostatnio jest to bardziej popularna metoda niż invitro.

Coraz więcej kobiet decyduje się na taki krok jeśli ich życiowy partner okazuje się być osobą bezpłodną .

Lub są inne powody , kobieta nie ma faceta a chce mieć dziecko , które genetycznie będzie zdrowe silne i inteligentne szuka dawcy który przedstawi jak jakie dowody , test na IQ badania zdrowotne itp.
wygląd też ma czasami znaczenie przy wyborze dawcy oraz wiek.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 26 kwie 2013 12:22

Xen pisze:Gdyby nie było chętnych kobiet na dawców to by Banki nasienia zbankrutowały .
Po drugie nie płaciły by takich sum dawcą nasienie za oddanie .
Po trzecie wpisz w wyszukiwarkę szukam faceta żeby mnie zapłodnił ,.
takich ogłoszeń kobiet jest sporo które szukają na własną rękę bez pośrednika .
Mój znajomy miał już dwie klientki w UK od których dostał po 2 tyś funtów za udane zapłodnienie.

I znowu byk - ignorancie ortograficzny ...
Ja, to bym ciebie przymusowo wysterylizowała, żebyś nie miał możliwości rozprzestrzeniania, genetycznie uwarunkowanej głupoty i analfabetyzmu, 8)

Odmiana rzeczownika "Dawca" Dla TŁUKÓW
|Mianownik lp = dawca |Dopełniacz lp = dawcy |Celownik lp = dawcy |Biernik lp = dawcę |Narzędnik lp = dawcą |Miejscownik lp = dawcy |Wołacz lp = dawco |Mianownik lm = dawcy |Dopełniacz lm = dawców |Celownik lm = dawcom |Biernik lm = dawców |Narzędnik lm = dawcami |Miejscownik lm = dawcach |Wołacz lm = dawcy }}
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013 12:23 przez rolmopsik, łącznie zmieniany 1 raz.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 12:22

To ze wg ciebie popularne to nie znaczy ze bezpieczne.

Jak pisalam wczesniej - za pare lat dzieci z takich nie regulowanych "zaplodnien" beda wiazac sie w pary.. siostry z bracmi - nie wiedzac ze sa rodzenstwem i ryzykujac produkcje dzieci z wadami genetycznymi.

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 26 kwie 2013 12:25

takie przypadki jak napisałaś mogą mieć miejsce owszem .
coś za coś .

Do tego wyżej prezydent też robi błędy ort. a jest wykształconym człowiekiem więc nie myl wykształcenia z intelektem i na odwrót ja akurat mam ekonomiczne i zgadza się robię błędy ort. czasami interpunkcyjne i co z tego ??
to znaczy że przez to jestem słabszym ekonomistą ??
widzę , że uwielbiacie zarzucać innym błędy ort. a mogę się założyć , że zdarza wam się też je robić .

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 12:28

zdarza sie , oczywiscie ALE nikt z nas nie udaje dziennikarza :lol:

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 26 kwie 2013 12:29

Rolmopsik pisze:
Xen pisze:Gdyby nie było chętnych kobiet na dawców to by Banki nasienia zbankrutowały .
Po drugie nie płaciły by takich sum dawcą nasienie za oddanie .
Po trzecie wpisz w wyszukiwarkę szukam faceta żeby mnie zapłodnił ,.
takich ogłoszeń kobiet jest sporo które szukają na własną rękę bez pośrednika .
Mój znajomy miał już dwie klientki w UK od których dostał po 2 tyś funtów za udane zapłodnienie.

I znowu byk - ignorancie ortograficzny ...
Ja, to bym ciebie przymusowo wysterylizowała, żebyś nie miał możliwości rozprzestrzeniania, genetycznie uwarunkowanej głupoty i analfabetyzmu, 8)

Odmiana rzeczownika "Dawca" Dla TŁUKÓW
|Mianownik lp = dawca |Dopełniacz lp = dawcy |Celownik lp = dawcy |Biernik lp = dawcę |Narzędnik lp = dawcą |Miejscownik lp = dawcy |Wołacz lp = dawco |Mianownik lm = dawcy |Dopełniacz lm = dawców |Celownik lm = dawcom |Biernik lm = dawców |Narzędnik lm = dawcami |Miejscownik lm = dawcach |Wołacz lm = dawcy }}


ZAIMKI OSOBOWE PISZĘ SIĘ Z DUŻEJ WIDZISZ JAK ŁATWO KOMUŚ WYTYKAĆ BŁĘDY KTÓRE NIE MAJĄ ZNACZENIA W PISOWNI NA FORUM ???

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 12:32

Xen pisze:ZAIMKI OSOBOWE PISZĘ SIĘ Z DUŻEJ


Gdzie? W Polsce.

Tam jest Wisla, tu jest Tamiza :lol:

Tutaj na szacunek trzeba sobie zasluzyc i male litery w zaimkach osobowych cos mowia o stosunku ( w sensie: podejsciu, zebys dobrze zrozumial) cos przekazuja.. zgadnij co?

:lol:
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2013 12:35 przez Starababa, łącznie zmieniany 1 raz.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 12:34

Xen pisze:Po drugie jest coś takiego jak Dysleksja.



taaaaaaaaa, wlasnie na to czekalam.....

Blondynek - widzisz??????

Xen
Gastarbeiter
Posty: 94
Rejestracja: 11 kwie 2013 20:09

Postautor: Xen » 26 kwie 2013 12:34

więc odpowiedz na zadane tutaj pytania to atak o błędy według tej osoby działa to tak jak się pies nie ma czego czepić to się bawi ogonem heh!!

Po drugie jest coś takiego jak Dysleksja.

Arkos
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 24 paź 2012 18:34

Postautor: Arkos » 26 kwie 2013 12:40

też widziałem sporo takich ogłoszeń czytałem kiedyś artykuł o facetach co świadczą takie usługi i sporo zarabiają , chętnych z tego co wiem też jest sporo.

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 26 kwie 2013 12:48

Xen pisze:
Rolmopsik pisze:
Xen pisze:Gdyby nie było chętnych kobiet na dawców to by Banki nasienia zbankrutowały .
Po drugie nie płaciły by takich sum dawcą nasienie za oddanie .
Po trzecie wpisz w wyszukiwarkę szukam faceta żeby mnie zapłodnił ,.
takich ogłoszeń kobiet jest sporo które szukają na własną rękę bez pośrednika .
Mój znajomy miał już dwie klientki w UK od których dostał po 2 tyś funtów za udane zapłodnienie.

I znowu byk - ignorancie ortograficzny ...
Ja, to bym ciebie przymusowo wysterylizowała, żebyś nie miał możliwości rozprzestrzeniania, genetycznie uwarunkowanej głupoty i analfabetyzmu, 8)

Odmiana rzeczownika "Dawca" Dla TŁUKÓW
|Mianownik lp = dawca |Dopełniacz lp = dawcy |Celownik lp = dawcy |Biernik lp = dawcę |Narzędnik lp = dawcą |Miejscownik lp = dawcy |Wołacz lp = dawco |Mianownik lm = dawcy |Dopełniacz lm = dawców |Celownik lm = dawcom |Biernik lm = dawców |Narzędnik lm = dawcami |Miejscownik lm = dawcach |Wołacz lm = dawcy }}


ZAIMKI OSOBOWE PISZĘ SIĘ Z DUŻEJ WIDZISZ JAK ŁATWO KOMUŚ WYTYKAĆ BŁĘDY KTÓRE NIE MAJĄ ZNACZENIA W PISOWNI NA FORUM ???


Nie rycz mi tu - bo nie jestem głucha,Trollu jeden - popełanisz błedy orograficzne, nie dbasz o mowę ojczystą - udajesz dziennikarza albo reportera i zasłaniasz sie - pierw wykształceniem ekonomicznym, a póżniej dysleksją - tłuku bez szkoły!
Zaimki osobowe pisze sie z dużej - do osób, które sobie zapracowały na szacunek... W Twoim wypadku - SORRY - ale niechce mi sie szukać "shifta" na klawiaturze...
I niestety nie muszę szukać żadnych argumentów żeby udowodnić twoją głupotę - skompromitowałeś się dostatecznie sam! Pasikonik pffffff :lol:

Arkos
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 24 paź 2012 18:34

Postautor: Arkos » 26 kwie 2013 12:55

Rolmopsik tak czytam twoje wpisy na tym forum i uważam , że przesadzasz obrażasz tutaj każdego za błędy które widziałem u ciebie również .
Jesteś Polonistką ze zboczeniem zawodowym ?? bo może i pisać potrafisz ale głupia/głupi jak but jesteś.
twoim argumentem na merytoryczną dyskusję jest widzę wytykanie błędów wszelakich , a brak merytorycznych odpowiedzi lub dialogów.
śmiem twierdzić , że cierpisz na jakiś kompleks wyższości , polecam udać się do jakiegoś specjalisty od zaburzeń psychicznych.

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 26 kwie 2013 12:57

Xen-Argos rozdwojenie jazni czy ten sam ojciec z zaplodnienia z ogloszenia?


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości