Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 14 paź 2008 09:29

nie tylko w ksiazkach tak jest, czasem oferuja Ci towary których nie maja a jak przychodzi do zamówienia to proponuja jakies podobne zamienniki, co firmie akurat zalega na magazynie, na szczescie w przypadku ksiazek nie proponuja podobnej :D

a-ga
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2008 18:43

Postautor: a-ga » 25 paź 2008 19:02

goofy pisze:Moja droga ostatnio zauważyłam,. że sprzedawanie książek, których się nie ma staje sie nagminne. dla mnie to lipa straszna


Lipa to fakt. Nie ma sprawy jak Cie ktoś o tym uprzedzi i wiesz, że musisz poczekać ale jak Ci mówią, że wyślą na drugi dzień a tu tygodnie mijają i nic to na co oni liczą? Że stałych klientów sobie wyrobią? Każdy może założyć sklep bez towaru, czekać aż klient da forsę to się wówczas książki w hurtowni zakupi, marżę doliczy i tak się zarabia.
:wink:
Jak potrzebujesz czegoś szybko to sprawdż http://www.polskisklepinternetowy.co.uk/

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 25 paź 2008 20:58

Artur79 pisze:, na szczescie w przypadku ksiazek nie proponuja podobnej :D


Proponuja :twisted:
Ja juz jednym takim podziekowalem za wspolprace jak mi chcieli przeslac "podobna".

mnzn
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2008 10:28

Postautor: mnzn » 14 lis 2008 10:37

Jasmen pisze:Witam.
A ja chcialam przestrzec przed zamawianiem ksiazek przez www.polskaksiegarnia.co.uk Ksiegarnia ta nazywa sie FONT


Ja też ostrzegam przed tą księgarnią! Pluję sobie w brodę, że nie spojrzałem wcześniej, że jedyny adres jaki podają na stronie to PO BOX, nie ma telefonu a na maile to póki co nie odpisują. Książek zamówionych pięć dni temu ciągle nie dostałem pomimo tego, że według informacji na stronie wszystkie znajdować się miały w ich magazynie w Londynie. A najgorsze jest to, że nie ma możliwości kontaktu z nimi! Wygląda na to, że maile są ignorowane. Bardzo to podejrzanie wygląda. Na pewno nie skorzystam z nich już nigdy więcej :evil:

sloneczkofcuk
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2008 14:47

Postautor: sloneczkofcuk » 21 lis 2008 15:02

ja zamówiłam książki z dwóch ksiegarni tego samego dnia i pomimo tego że na stronie www.polskaksiegarnia.co.uk było podane czarno na białym dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych książki dostarczone zostały po 10 dniach bez żadnego wyjasnienia ani przeprosin za opóznienie natomias druga przesyłka ze strony www.ksiazka.co.uk przyszła po 11 dniach ale na stronie tej jest informacja o realizacji zamówienia w ciagu 7 dni i możliwe jest opóznienie jezeli w Polse w tym czasie są wolne dni robocze, na dodatek ksiażka.co.uk wysłała mi maila powiadamiajac mnie ze nastapi opóznienie z powodu świeta narodowego w polsce mimo tego za cierpliwość i w ramach przeprosin otrzymałam dodatkowy gratisowy tytuł. podsumujac nie zamówie już nigdy ani jednej pozycji z www.polskiaksiegarnia.co.uk i przestrzegam wszystkich przed zamawianiem z tej strony patrzac an swoje i innych ludzi z forum doswiadczenia.

alan/leyton
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 gru 2008 01:21

Postautor: alan/leyton » 21 lis 2008 19:29

w wielu bibliotekach angielskich maja polskie ksiazki np. w Walthamstow az 150tytułów.Mozna sie przejsc do pierwszej lepszej bilbioteki i zapytac , moga sprawdzic gdzie sie polskei ksiazki znajduja.Nietrzeba nic placic, zeby sie zapisac wystarczy potwierdzenie daresu

asiasalfer
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2008 17:40

Postautor: asiasalfer » 11 gru 2008 17:43

ja postawiłam na prasę i książki w wersji elektronicznej.. nie tylko taniej niż w kiosku, ale zaraz po zapłaceniu dostaję linka do gazety czy książki a jak zamawiam prenumeratę Zwierciadła co miesiąc sam ładuje mi się na komputer

veda
Emigrant
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2008 22:17

Postautor: veda » 11 gru 2008 18:31

Kurcze nie no, ksiazka elektroniczna do mnie nie przemawia
kartki elektroniczne i listy.. , niestety skomputeryzowany swiat odbiera nam to co powinnismy starac sie miec jak najdluzej.

Z braku mozliwosci czytania porannej polskiej prasy przegladam onet news/albo tvn24 do kawy ale nie ma to jak szelest papieru i brudne palce:)

goofy
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2008 18:51

Postautor: goofy » 12 gru 2008 17:11

veda, i tu się z toba w 100% zgadzam. Ja do dzisiaj lubię nawet listy pisać na papierze... Taka jestem staromodna :D

chmurka26
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 12 gru 2008 16:58

Postautor: chmurka26 » 12 gru 2008 17:19

OSTRZEGAM przed Ksiegarnia FONT.
Od 4 tygodni czekam na ksiazki, za ktore zaplacilam prawie 40funtow. do tej pory ani ksiazek ani zwrotu pieniedzy nie otzrymalam i podejrzewam ze nie doczekam sie. To zwykli oszusci!!!!!

aga72
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 31 sty 2008 21:20

Postautor: aga72 » 13 gru 2008 13:39

Witajcie.
Goraco polecam www.ksiazka.co.uk
Bardzo solidna firma wysylkowa.Na biezaco informuja o terminie wykonania zlecenia.Ksiazki dostalam porzadnie zapakowane,plus gratisy w postaci zakladek do ksiazek i dlugopisu z logo ksiegarni.Ksiazki byly za potwierdzeniem odbioru.Wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.Bardzo ich polecam.Sama napewno nieraz skorzystam z ich uslug.
Pozdrawiam.
Agnieszka

Monika301
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2008 08:33

Postautor: Monika301 » 17 gru 2008 08:54

Nie kupujcie na www.polskaksiegarnia.co.uk
Firma pod nazwą Polska Ksiegarnia FONT od połowy listopada wysyla mi ksiazki za ktore pieniadze z konta pobrali tgo samego dnia. No i jakos im nie wychodzi bo ksiazek jeszcze nie widzialam a mialy przyjsc po 3 dniach. Nie odpisuja na wiadomosci, nie chca oddac pieniedzy!!!

asiasalfer
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2008 17:40

Postautor: asiasalfer » 01 sty 2009 21:58

veda pisze:Kurcze nie no, ksiazka elektroniczna do mnie nie przemawia
kartki elektroniczne i listy.. , niestety skomputeryzowany swiat odbiera nam to co powinnismy starac sie miec jak najdluzej.

Z braku mozliwosci czytania porannej polskiej prasy przegladam onet news/albo tvn24 do kawy ale nie ma to jak szelest papieru i brudne palce:)


ja z początku też miałam opory przed gazetami elektronicznymi ale to co do mnie najbardziej przemawia to cena i to, że mieszkając poza Polską nie płacę horrendalnych opłat za przesyłke, no i nie muszę się zmagać z Poczta polską, rodacy mieszkający w PL wiedzą ile rzeczy ginie po drodze.. a poza tym dochodzą jeszcze książki, jak jadę gdzieś na dłuzej to wygodniej mi wziąść laptopa z książkami albo iPoda z mp3 i posłuchać jakiejś książki po polsku

kumka28
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2008 13:20

Postautor: kumka28 » 09 sty 2009 10:10

Ostatnio odkrylam fajna ksiegarnie internetowa. Ceny na prawde niskie. PRzesylka szybka, dwa razy mialam za 3 dni ksiazki u siebie, a jak chyba powyzje 25 funciakow za darmo. Maja ksiazki dla dzieci i dla doroslych. Sporo promocji, mozna cos dla siebie wybrac. Patrzac na strrone to chyba od niedawna dzialaja, ale ja osoboscie mysle ze u nich zostane. No i co kilkanascie dni nowe tytuly.

www.ksiegarenka.co.uk

A, i na swieta dostalam od nich prezent niespodzianke - mile to bylo.

user1665134
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 09 sty 2009 14:42

Postautor: user1665134 » 10 sty 2009 00:13

user1648395 pisze:Raz zamowilam też na polishbooks ale ksiązek nigdy nie zobaczyłam...


No popatrz, ja tez :lol:

Nie, masz racje, to wcale nie smieszne.....


Wróć do „Sprawy codzienne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości