Tutaj zamieszczamy pytania dotyczące życia na wyspach, które nie kwalifikują się do innych kategorii
nosowska
Gastarbeiter

Re: Polskie książki w UK - gdzie kupujecie?

Postautor: nosowska » 22 paź 2016 12:20

W każdy piątek w Rewolucji mają promocje na jeden wybrany tytuł, także czasami można zrobić zakupy dużo tańsze, niż normalnie. Poza tym wysyłka nie jest kosztowna, a jak zamówienie jest większe jest darmowa. Myślę, że to dobra opcja dla osób, które mieszkają na stałe w UK.

Jura75
Gastarbeiter

Postautor: Jura75 » 04 gru 2016 19:32

Czy można gdzieś w Londynie kupić jakieś czasopisma z krzyżówkami (Rewia Rozrywki, Rozrywka itp.)?

margo903
Gastarbeiter

Postautor: margo903 » 24 maja 2017 18:43

Teraz nie ma problemu z dostępnością książek w języku polskim na Wyspach, powstaje coraz więcej księgarni i internetowych i stacjonarnych, a także różnego rodzaju sklepów. Lubię czytać i zbierać książki, szczególnie kryminały, poradniki oraz biografie. Teraz czytam akurat Charlesa Bukowskiego "Kobiety", mogę polecić.

koskaa
Gastarbeiter

Postautor: koskaa » 28 gru 2017 20:22

Książki warto kupować w sieci z jednego prostego względu - są dużo tańsze, niż stacjonarnie. Ja zastanawiam się na zamówieniem czytnika, bo jak książka ma 300 stron to trudno ją gdziekolwiek ze sobą zabrać.

Wróć do „Sprawy codzienne”