wszystko co nadaje się nigdzie czyli śmietnik
Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 cze 2014 10:29

wy..j z MOJEGO kocyka

:lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 10:39

oj emi noooooooo Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 cze 2014 10:42 przez banita, łącznie zmieniany 1 raz.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 cze 2014 10:41

blondynek pisze:
kamilapucil pisze:generalnie napisala - pracowala na czarno..swiadomie...czyli zdawala sobie sprawe z tego co robi


Ma 3 miesiące na założenie działalności self-employed, więc to nie było na czarno, również jak nie ma NIN, pod warunkiem, że jest w trakcie starania się o niego już.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 11:10

Cela75 pisze:tak dałam invoica , został wysłany mailem z kolezanki konta internetem

jak ktos nie ma dzialalnosci to chyba nie wystawia invoice?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 11:44

boze ... serio? :roll:

Kamilapucil
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2014 17:16

Postautor: Kamilapucil » 04 cze 2014 12:08

usercostam pisze:
blondynek pisze:
kamilapucil pisze:generalnie napisala - pracowala na czarno..swiadomie...czyli zdawala sobie sprawe z tego co robi


Ma 3 miesiące na założenie działalności self-employed, więc to nie było na czarno, również jak nie ma NIN, pod warunkiem, że jest w trakcie starania się o niego już.


napewno tak bym nie napisala, wiec nie wiem skad przy tym cytacie moje imie.

w kazdym badz razie prawda z tymi 3 miesiacami jak i to ze czekala na kontrakt, doominala sie, wysylala invoicy wiec jesli nawet jesli bylo by to na czarno to goscia wina bo jej intencja bylo caly czas pracowac uczciwie.

Cela75
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2014 12:38

Postautor: Cela75 » 04 cze 2014 12:18

Dla jasnosci .Napisałam że pracowałam na czarno bo jeszcze nie dostalam NIN , czekam na niego bo juz byłam na spotkaniu i to dawno. I dlatego wydaje mi się że to była praca na czarno, tym bardziej że nie dał mi nic do podpisania. Gość u którego pracowałam to polak, który robi zlecenia dla anglika . Firma jest zarejestrowana. Ten polak ma team z którym jezdzi na sprzątania. A raczej miał team bo mało kto tam został z tego co wiem

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 12:21

do podaj dane firmy na forum zeby sie inni nie nadziali tak jak ty

Cela75
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 02 cze 2014 12:38

Postautor: Cela75 » 04 cze 2014 12:21

Napisałam że pracowałam na czarno bo czekam na NIN , byłam na spotkaniu i maja przysłać. No i nic nie podpisałam jak zaczynałam prace, mówił że potem. Dlatego wychodze z założenia że to praca na czarno. Ten gosc to polak i on pracuje dla anglika. Ma swoj team,( a raczej miał bo mało kto został tam z tego co wiem ) i jezdzi na zlecenia sprzatac

Kamilapucil
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2014 17:16

Postautor: Kamilapucil » 04 cze 2014 12:28

banita pisze:
kamilapucil pisze:pieknie, cudownie, skutecznie i co tam jeszcze dupowlaz napisal- mnie 'poprawiles' :roll: :lol:

wg tych wytycznych jak ktos mowi do ciebie prosze i dziekuje to od razu klekasz? nie przekrecaj cudzych slow bo i bez tego durnie wygladasz
Ps. 365 dni w roku wole byc dupowlazem niz 1 dupodajka tak jak ty ...



wiem, ze skoro tak ciagle wszystkie rozmowy sprowadzasz do jednego tzn ze partnerka jesli wogole ja masz, ci nie daje ale nie musisz chyba robic to takim oczywistym dla wszystkich. To jest oczywiste ze facet ktoremu brakuje sexu ciagle o tym mowi by geba nadrobic, ale to juz naprawde irytujace jak w kazdym watku piszesz o jednym, nikogo to nie obchodzi, teraz usera kokietujesz a on nawet nie reaguje na twoje zaloty
:roll:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 cze 2014 12:36

o dawaniu dupy temat zaczelas ty ... wiec piszesz o sobie - popros meza zeby cie stuknol moze ci sie lepiej zrobi

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 04 cze 2014 12:52

kamilapucil pisze:
banita pisze:
kamilapucil pisze:pieknie, cudownie, skutecznie i co tam jeszcze dupowlaz napisal- mnie 'poprawiles' :roll: :lol:

wg tych wytycznych jak ktos mowi do ciebie prosze i dziekuje to od razu klekasz? nie przekrecaj cudzych slow bo i bez tego durnie wygladasz
Ps. 365 dni w roku wole byc dupowlazem niz 1 dupodajka tak jak ty ...



wiem, ze skoro tak ciagle wszystkie rozmowy sprowadzasz do jednego tzn ze partnerka jesli wogole ja masz, ci nie daje ale nie musisz chyba robic to takim oczywistym dla wszystkich. To jest oczywiste ze facet ktoremu brakuje sexu ciagle o tym mowi by geba nadrobic, ale to juz naprawde irytujace jak w kazdym watku piszesz o jednym, nikogo to nie obchodzi, teraz usera kokietujesz a on nawet nie reaguje na twoje zaloty
:roll:


odczep sie od Banity i innych starych tutaj smarkaczu forumowy....


walca wiesz co kogo obchodzi wiec nie krytykuj - jak ciebie nie obchodzi kultura tego forum to zrywaj na jakies inne - simples


:roll:


Wróć do „Śmietnik”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron